Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
6.-9.11. 2014

Veletrh sportovních potřeb a volnočasových aktivit

ARIGA s.r.o.: Vynikající svítilna Fenix PD35 vybízí k všestrannému využití

 

Druhá generace bestselleru Fenix PD35 udiví při svých malých rozměrech výkonem 960 lumenů všechny profesionály z řad ozbrojených složek a záchranářů, a s obdobným potenciálem míří mezi příznivce outdoorových aktivit a turistiky. Parametry předurčují PD35 k úspěchu  u všech, kteří od kapesní svítilny požadují velmi vysoký světelný výkon.

Model PD35 patří od svého uvedení na trh mezi nejúspěšnější výrobky značky Fenix. Není divu: malá svítilna pohotovostních rozměrů poskytuje ohromující výkon, výborné dílenské zpracování z kvalitních materiálů navíc zaručuje její mnoholetou funkčnost. Kromě obchodního úspěchu sklízí svítilna PD35 úspěch i mezi nezávislými recenzenty a hodnotiteli, v loňském roce například získala cenu „Best Outdoor/Camping Product – Best In Show“ oborové organizace AFTA  (Australian Fishing Trade Association).

Její nová verze, uváděná s podtitulem „2014 Edition“, nabízí ještě znatelně vyšší výkon oproti už tak výkonné první generaci PD35 – pouhých čtrnáct centimetrů dlouhá svítilna nyní v režimu BURST disponuje maximálním světelným tokem 960 lumenů a úctyhodným dosvitem 208 metrů . Podivuhodného světelného výkonu bylo dosaženo díky použití nejnovější LED diody Cree XM-L2 U2 a posílením elektroniky svítilny. Šest různých režimů svícení umožňuje volit mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží (až 150 hodin), nechybí ani možnost stroboskopických záblesků pro krizové situace. Svítilna je napájena digitálně regulovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Napájení svítilny obstarávají buď dvě CR123A baterie nebo jeden vysokokapacitní li-ion 18650 akumulátor. Tělo svítilny, které bez baterií váží pouhých 87 gramů, je vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, odolonost povrchu dodává tvrdá anodizace typu III. Výrobce garantuje vodotěsnost do dvou metrů hloubky (standard IPX8) a nárazuvzdornost při pádu z výšky jednoho metru. Všechny parametry svítilny jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

PD35 je praktickým a vysoce výkonným univerzálem, který plně uspokojí jak nároky profesionálů, tak i všech těch, kteří chtějí mít pro nejrůznější účely kvalitní multifunkční svítilnu. Myslivci přivítají možnost jejího upevnění na dlouhou zbraň, členové ozbrojených složek a záchranáři určitě ocení taktický spínač na konci svítilny s funkcí okamžitého zapnutí a vypnutí. Díky velmi příznivému poměru výkon / cena se PD35 stává součástí výbavy provozovatelů outdoorových aktivit, jeskyňářů, turistů a cestovatelů. Multifunkčnost této svítilny umocňuje možnost jejího upevnění na řidítka kola (držák na kolo není součástí balení), svítilnu plně využijete také za dlouhých podzimních a zimních večerů na chalupě.

Svítilna Fenix PD35 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Její maloobchodní cena je stanovena na 1899,- Kč s DPH.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště