Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

VODÁK sport: Běžky Madshus Redline a boty Madshus Nano

 

Převratnou novinkou  zimní sezóny 2013/14 v běžeckém lyžování jsou bez pochyby  Ultra lehké  top závodní běžky Madshus Redline. Tyto běžky budou představeny na veletrhu Sport  Life na stánku firmy VODÁK sport. VODÁK sport má na veletrhu opět stejně  jako v loňském roce dva stánky. Jeden s vodáckým sortimentem a druhý se  sortimentem na běžky. Tak aby jste nebyli překvapeni, že se jdete podívat na top  model běžek a uvidíte na stánku lodě.

Ale zpět k Redlinům.  Tento model je dostupný  ve variantě Classic (podmínky Cold a Plus) a Skate (taktéž pro podmínky Cold a  Plus).

Novinkou je skluznice P  200 Nano Black (pro chladné podmínky) a P 200 Nano Transparent (pro podmínky  0 avýše –  mokrý sníh). Její výhodou je přidané aditivum, jež více odpuzuje vodu a možné  nečistoty a usnadňuje tak rychlejší skluz lyže v těchto  podmínkách.

Jádro lyží Red Line  zůstává stejné jako u řady Nanosonic (PR 100x), konstrukce lyží je taktéž stejná  (Triaxal Carbon).  Nicméně váha lyží je výrazně nižší oproti řadě Nanosonic  (o 100g na lyži) – díky navrženému novému 3D tvaru. Tuhost lyže je nižší  v oblasti špičky i patky (klasické lyže), což optimalizuje dokonalé  kopírování terénu a umožňuje lepší cit pro skluz. V bruslící varientě má lyže  pro teplejší podmínky naprosto odlišný profil jak pro podmínky chladnější, kde  je třeba delšího kontaktu skluznice se sněhem.

Novinkou jsou také boty  Madshus Super Nano pro skate techniku. Jsou výrazně lehčí, díky použítí  carbonové konstrukce a díky menšímu množství materiálu na podrážce. To  optimalizuje lepší cit závodníka pro skluz a vnímání  terénu.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště