Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

TRACER: Cyklistické světlo Phantom 700

 

S prodlužujícími večery a pozdějším rozedníváním je na čase zkontrolovat či zakoupit cyklistickou výbavu a vyrazit. Přední světlo patří k zákonem danému příslušenství, které si každý cyklista ke svému kolu musí zakoupit. Kvalitní světlo na kolo cyklisté ocení především za tmy a během ztížených světelných podmínek. Ostatní účastníci silničního provozu rovněž uvítají, když jsou schopni i protijezdce na silnici zřetelně identifikovat.

Přední světla na kolo lze jednoduše rozdělit do dvou kategorií. Světla, která jsou laicky řečeno „na baterie“ anebo nabíjecí s akumulátorem. Cyklistická svítilna Phantom 700 patří do kategorie dobíjecích světel. Její součástí je vysoce výkonná čtyřčipová LED dioda, která je schopna svítit minimálně sto tisíc hodin. Principem, na kterém jsou veškerá LED svítidla zkonstruována, je snaha o co nejnižší možnou spotřebu a zároveň dlouhodobou výdrž.

K dobíjení světla slouží Li-Ion adaptér, který je možné napájet v klasických zásuvkách. Toto světlo na kolo nabízí několik základních režimů svícení, včetně nastavení intenzity světla. Doba svitu závisí právě na nastavení světelného výkonu. Při nejvyšším možném osvětlení je doba svícení 4 hodiny.

U použité LED diody je dosah světla 150 metrů, pro porovnání některá světla na kolo nepřekonají hranici 30 metrů. Další nespornou výhodnou Svítilny Phantom 700 je její odolnost vůči nárazu a vodě. Především druhou zmíněnou vlastnost ocení každý rekreační i profesionální cyklista. Samotná konstrukce svítilny spočívá ve specifickém použití vnitřní paraboly, která má za následek vytvoření intenzivního širokého světelného kuželu.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště