Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

SPORTprotect - neonová barva je IN a navíc bezpečná

 

Novinkou letošní sezóny je oblečení v neonových barvách, které působí svěže a vesele. Pro sportovce má neonová barva důležitý význam i z hlediska bezpečnosti, protože zvyšuje jeho viditelnost, zvláště v podvečer nebo za tmy. Novinkou firmy SPORTprotect jsou neonové sportovní kompresní návleky NIGHT ALLSPORTS doplněné i dalšími reflexními prvky. Nové univerzální kompresní návleky slučují veškeré výhody komprese, která zvyšuje výkonnost a nabízí více flexibility. Chybějící spodní část chodidla umožňuje dokonalou kombinaci pro všechny, kteří se nechtějí vzdát svých obvyklých ponožek.

CEP – INTELIGENTNÍ SPORTOVNÍ OBLEČENÍ

Společnost SPORTprotect dodává na trh sportovní ortézy a bandáže a mimo jiné i  kompresní výrobky značky CEP. CEP poskytuje maximální kvalitu, funkčnost a jedinečné benefity pro všechny sportovce prostřednictvím svých produktů přizpůsobených speciálním potřebám a přáním. Ať už pro sport, regeneraci, prevenci zranění nebo pro zvýšení energie v každodenním životě – CEP nabízí vždy řešení nejvyšší kvality. Toto je garantováno unikátním know-how, jehož základem je specifický kompresivní profil jednotlivých výrobků. Ten je fyziologicky optimalizován pro každý typ sportu, uživateli správně padne a poskytuje správnou dávku komprese. Komprese ovlivňuje lepší je proudění krve v tepnách  a tím efektivnější zásobování svalů potřebným kyslíkem.

S výrobky a novinkami sportovního oblečení značky CEP se můžete seznámit na veletrhu SPORT Life, kde vám zástupci firmy ochotně poradí.

Více na www.sport-protect.cz nebo na www.cep-sports.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště