Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

Schweizer International s.r.o.: Po sportovním výkonu hřejivé masáže

 

I letos představí společnost Schweizer International s.r.o na veletrhu Sport Life své produkty, které najdou užitek při sportu i relaxaci.

Jedná se o přírodní produkty Best of Nature, které jsou jedinečnou směsí přírodních esencí. K jejich výrobě se používají výhradně přirozené a neošetřené látky z přírody či přírodě blízkého zemědělství bez přítomnosti reziduí. Produkty Yin-Yang neobsahují syntetické vůně, barviva ani konzervační látky.

Kromě klasického Yin-Yang starojaponského rostlinného oleje můžete na výstavišti vyzkoušet Yin-Yang čínský bylinný olej (100% čistý bylinný extra silný výtažek z 13-ti léčivých bylin a rostlin). Má výhradně jemné hřejivé účinky a  je ideální příměsí do masážních olejů, speciálně pro stres odbourávající a uvolňující hřejivé masáže. Yin-Yang Jihokalifornské tekuté zlato je získáváno exkluzivně z prvního studeného lisování čerstvého semene Simmondsia Chinensis (jojoba), pěstovaného v Jižní Kalifornii v certifikovaném ekologickém zemědělství. Je příjemným masážním olejem, lze s ním masírovat celé tělo včetně obličeje, hlavy a vlasů.

Více o produktech Best of Nature najdete na www.bestofnature.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště