Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

SANASPORT: Sportovní boty se kupují nejen podle velikosti, ale na základě diagnostiky vašeho chodidla.

 

Největší vystavovatel letošního sportovního veletrhu SPORT Life - firma SANASPORT bude na své expozici představovat kompletní sortiment sportovního vybavení pro běh, volejbal, florbal, badminton a zdravou chůzi. Lákadlem budou zastoupené značky ADIDAS, ASICS, INOV-8, CRAFT, VIVOBAREFOOT včetně české premiéry značky SLAZENGER, kdy přímo prostřednictvím veletrhu tato světová značka oficiálně vstupuje na český trh s divizí sportovních míčů.


Odborníci z rakouského zastoupení značky ASICS budou všem zájemcům zdarma provádět diagnostiku pomocí ASICS ID scanneru. ASICS FOOT ID SCAN je speciální přístroj, který pomocí soustav laseru a kamer přesně změří z různých úhlů chodidlo, vytvoří jeho 3D model a přesně stanovuje typologii chodidla. Touto statickou diagnostikou následně doporučí nejvhodnější běžecký model pro každého běžce nejen v závislosti na typologii chodidla, ale také na základě preferovaného povrchu (asfalt /terén), hmotnosti běžce, typu obuvi (trénink /tempo /závody) a dalších individuálních parametrů.ADIDAS bude na druhé straně stánku Sanasport reprezentován odborníky z české centrály značky. Bude mít k dispozici své špičkové zařízení měřící diagnostiku pomocí dynamické metody – tzn. pomocí zjištění stavu chodidla při běhu. Každému zájemci a fanouškovi značky tak zdarma nejen odborně změří došlap, ale poradí jakou obuv vybrat na běh i do haly.

INOV-8 – anglická značka je specialistou na obuv nejen do terénu a na veletrhu představí své nové kolekce.

VIVOBAREFOOT – barefoot obuv je pocit bosochůze či bosoběhu a v současné době je malou revolucí v pohybu člověka - přesvědčte se na vlastní nohy.

NÁKUP S GARANCÍ CENY - na místě bude možnost nakoupit veškerou sportovní obuv a vybavení nových kolekcí s výraznou veletržní slevou.

ODBORNÍCI BUDOU RADIT  – po celou dobu veletrhu budou odborníci na stánku Sanasportu všem zájemcům radit jakou sportovní obuv vybírat, jak ji správně zavazovat, jakou vybrat běžeckou ponožku a jiné užitečné rady a informace.

SANASPORT se těší se na vaši návštěvu expozice v pavilonu V stánek č. 049.

www.sanasport.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště