Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

Nitecore: Svítilna pod vodu i na skály

 

Voděodolná svítilna od společnosti Nitecore, která je na svém povrchu označena jménem Caveman nabízí extrémní rozsah použití zejména při outdoorových aktivitách. Je zkonstruovaná ze slitiny leteckého hliníku a odolává působení vnějších vlivů i mechanickému poškození. Svítilna odolá pádu z výšky, lze ji dokonce za plného provozu používat ke svícení pod vodní hladinou, a to až do hloubky dvou metrů.

Přesný výkon reflektoru zabezpečuje individuálně navržená a zkonstruovaná optika. Světelný kužel dosahuje nebývale vysoké intenzity svitu až do vzdálenosti 490 metrů. Paprsek světla je nejsilnější uprostřed, přičemž v periferních oblastech je nepatrně slabší. Světlo z baterie proniká přes vnější sklíčko, které je tvrzené a opatřeno anti-reflexním povrchem.

Svítilna samozřejmě nabízí několik nastavitelných intenzit svitu. Vůbec nejmenší volitelný světelný režim je provozuschopný až po dobu 800 hodin. Doba použitelnosti je zde navýšena na úkor intenzity světelného paprsku, který v tento moment tvoří pouhé dva lumeny. Na druhou stranu, nejintenzivnější výkonnostní režim svítí o síle 900 lumenů až po dobu dvou hodin. Při nejvyšším možném režimu výkonu je také patrné rozšíření hlavního světelného paprsku do okrajů světelného kužele.

O stavu baterie informuje indikátor výkonu svítilny, podle něhož je tedy možné aktuálně měnit nastavení světelných režimů svítilny. Zdrojem intenzivního bílého světla jsou použité LED CREE diody typu XM-L. Součástí příslušenství výrobku je praktické pouzdro vhodné pro úschovu baterie nejen v zavazadle, ale i k připevnění na opasek.

Svítilnu si můžete prohlédnout na stánku společnosti EUROLAMP s.r.o. již brzy na veletrhu SPORT Life.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště