Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

Nitecore: Čelovka Vision

 

Decentně vyhlížející čelová svítilna Vizion patří mezi typy svítilen, které umožňují hands-free použití. Ačkoliv jsou čelové svítilny propagovány především pro využití turistů a sportovců, tak se zapomíná na největší cílovou skupinu a to pracující. Manuálně pracující lidé, především v rizikovějším prostředí, kde je nutné používat přilby, ocení připevnění svítilny právě na ochranný prostředek hlavy.

Čelovku Vizion lze použít v jakémkoli pracovním prostředí, vzhledem k její voděodolnosti a nárazuvzdornosti. S touto čelovkou lze bez obav podnikat výpravy v tuhé zimě, tak i prozkoumávat podvodní svět. Proto je takřka ideálním kandidátem na pracovní vybavení v každém prostředí. Samozřejmě o to více její služby ocení i turisté a sportovci při outdoorových aktivitách, kdy nebudou muset omezovat své plány kvůli nepříznivému počasí. Pobytu ve venkovním prostředí je uzpůsobeno rovněž napájení svítilny.

Vzhledem k nutnosti používání alkalických AAA baterií není potřeba na cestách v terénu řešit příslušenství k nabíjení baterií či adaptéru. Osoby upřednostňující esteticky vyhlížející výrobky si zde rovněž přijdou na své, decentně zhotovená svítilna rozhodně nebude vypadat jako rušící prvek. Z praktického hlediska je zde pozitivem malá hmotnost svítilny, která nezpůsobuje bolest hlavy či otlaky ani při několikahodinovém nošení.

Svítilna během používání nabízí tři možné režimy svícení, a to bodové, bílé a červené rozptýlené. Dále lze volit mezi nízkým a vysokým světelným výkonem. S přihlédnutím k odolnosti extrémnímu počasí a nárazuvzdornosti je nasnadě poznamenat, že čelovou svítilnu lze velice pohodlně ovládat i v rukavicích.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště