Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

Harrows: Zahrajte si šipky s profesionály

 

Všichni příznivci šipek se na letošním veletrhu Sport Life mohou utkat s profesionály. Na souboj mohou vyzvat přímo české reprezentanty v šipkách, kteří jim také poradí, jak zlepšit techniku hry, či pomohou s výběrem šipek. Součástí akce, kterou připravila značka Harrows společně s Českou šipkovou organizací, bude i soutěž o ceny.

Na stánku Harrows pak návštěvníci najdou ucelený přehled steelových i softových šipek, terčů a doplňků jak pro profesionály, tak pro začátečníky či rekreační hráče. Pokud patříte k těm druhým a lámete si hlavu, zda si vybrat šipky z mosazi nebo wolframu, úzké či standartní letky, krátkou nebo raději delší násadku, přijďte na stánek Harrows a vyzkoušejte, jaké vám nejlépe padnou do ruky. Na zkušené hráče tam čekají žhavé novinky, jako jsou šipky FIRE 90 % TUNGSTEN s devadesátiprocentním obsahem wolframu a na úplné začátečníky například sada šipek Club Brass.

Výhradním dodavatelem šipek Harrows do České a Slovenské republiky je firma Intrea-Piko s.r.o. Na jejích webových stránkách najdete pár užitečných rad a také e-shop se šipkovým zbožím.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště