Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

GARMIN: GPS navigace již není jen o použití v autě, stále více se prosazuje i v oblasti sportu a outdooru

 

Americká značka Garmin je synonymem automobilových GPS navigací. V posledních letech se ale stále více s GPS zařízeními prosazuje také v oblasti sportu a outdooru. Rostoucí oblibě se kromě všestranných outdoorových navigací těší specializované GPS sporttestery zaměřené na úzký okruh sportovních disciplín. S mnohými z nich se můžete blíže seznámit právě na letošním veletrhu, a to včetně naprostých novinek.

Podívejte se na výčet novinek, které se představí na letošním veletrhu v pavilonu V, stánek 074:

Golf
Golfové GPS hodinky a navigace řady Garmin Approach si rychle získávají popularitu mezi příznivci golfu. Příkladem jsou nové hodinky Garmin Approach S4. Nabízí golfistům nejen vestavěnou databázi více než 32 000 golfových hřišť celého světa, ale poprvé i možnost propojení s chytrým mobilním telefonem a možnost sledování sms zpráv, emailů nebo příchozích či ztracených volání bez nutnosti vytahovat mobil z golfového bagu.

Běhání
Běžecké GPS sporttestery se staly běžnou výbavou vrcholových i rekreačních běžců a ve většině případů se jedná právě o výrobky značky Garmin. Nová generace běžeckých sporttesterů, modely Garmin Forerunner 220 a především Forerunner 620, přináší skutečně revoluční funkce. Hodinky poprvé umožňují propojení s chytrými telefony a odesílání uložených tréninků na tréninkový server bez nutnosti připojování k počítači. Snímač srdečního tepu, který je součástí hodinek Forerunner 620, umí nejen měřit srdeční tep, ale i frekvenci kroku a poprvé měří i čas dotyku nohy se zemí nebo vertikální pohyb těla při běhu. To vše je ukryté v těle 45 gramů vážících hodinek, které na jedno nabití vydrží 10 hodin plného provozu se zapnutým GPS.

Cyklistika
Nové GPS cyklopočítače Garmin Edge 510 a Garmin Edge 810 jsou inovací kultovních cyklistických počítačů, které si získaly oblibu řady cyklistů po celém světě. Na letošní výstavě budou současně s cyklopočítači vystaveny i revoluční pedály Garmin Vector, které jsou schopné měřit výkon cyklisty ve wattech, a to pro každou nohu samostatně. Vývoj pedálů Garmin Vector byl v letošním roce zdárně dokončen a pedály jsou od října k dispozici i v České republice.

Outdoor a akční HD kamery, které měří adrenalin
Hledáte akční kameru, která by měla dlouhou výdrž, extrémní odolnost, bohatý výběr držáků, vlastní displej a ještě něco navíc? Přesně takovými jsou Garmin VIRB a Garmin VIRB Elite. Dvojice akčních kamer schopných spojit videozáznam se záznamem z GPS a případně také se záznamem srdečního tepu nebo dalších čidel. Údaje o rychlosti, vzdálenosti nebo i srdečním tepu, jdou u VIRBu následně vložit přímo do videozáznamu. Obě kamery jsou navíc odolné vůči vodě a nárazům, ani při akčních sportech tak nepotřebují dodatečnou ochranu.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště