Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

ARIES: Zvýhodněný balíček kompresních podkolenek ROYAL BAY!

 

Značka ROYAL BAY připravila pro všechny návštěvníky veletrhu Sport Life speciální zvýhodněnou nabídku. Jedná se o balíček, který obsahuje podkolenky z řady ROYAL BAY Neon nebo Classic určeny především pro samotný výkon a podkolenky ROYAL BAY Relax určeny pro odpočinkovou fázi, na cestování nebo civilní nošení. Balíček tak pořídíte za zvýhodněnou cenu 1.280,-Kč místo původních 1.780,-Kč.

Podkolenky ROYAL BAY Neon a Classic  jsou sportovní kompresní podkolenky určeny především na samotný výkon. Na trénink i na závody. Komprese působí na lýtkovém svalu, kde zabraňuje otřesům, a předchází tak drobným poraněním lýtkového svalu. Zvyšuje cirkulaci krve a urychluje odplavování kyseliny mléčné ze svalu, která způsobuje svalovou bolest hlavně po výkonu. Podkolenky jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna, které je jedním z nejpříjemnějších umělých materiálů používaných pro kompresi, který navíc odvádí vlhkost směrem od těla. Na chodidle jsou opatřeny vzorkem pneumatiky, který poskytuje jemnou masáž a také lépe odvádí vlhkost od chodidla. Obsahují tlumič otřesů i ochranu Achillovy paty. Celé podkolenky jsou antimikrobiálně upraveny pomocí iontů stříbra. Řada Neon pak krom zářivých barev dále nabízí reflexní prvky, které jsou ochranným prvkem hlavně při sportu v šeru nebo tmě. Typicky jsou podkolenky určeny pro běžce, cyklisty, in-linisty a další sportovce.

Podkolenky ROYAL BAY Relax mají nižší kompresi než řady ROYAL BAY Classic a ROYAL BAY Neon. Natáhnete si je především po sprše po sportu nebo při cestování za svým oblíbeným sportem či na dovolenou. Ale nejenom tehdy. Kompresní podkolenky zabraňují otokům nohou a také jejich únavě. Svým designem jsou velmi jednoduché, přesně tak, aby byly ideální pro každodenní civilní nošení. Tak jako u ostatních řad ROYAL BAY obsahuje podkolenka tlumič otřesů v lýtkové části, na chodidle pak vzorek pneumatiky, který zajišťuje jednak větrání chodidla a jednak chodidlo jemně masíruje. Podkolenky jsou vyrobeny z bio bavlny, a tak se velmi příjemně nosí. Antimikrobiální úprava v podobě iontů stříbra už je u všech produktů firmy Aries samozřejmostí. Dostupné jsou v bílé a černé barvě.

Zároveň budeme představovat novou zimní sérii teplých kompresních podkolenek ROYAL BAY. Přijďte k nám na stánek č.17 do pavilonu V. Těšíme se na vás!

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště