Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
7.-10.11. 2013

Sportovní veletrh pro všechny

Kompletní doprovodný program

 

Dokument ke stažení:

STÁLÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

PAVILON V

Lanové aktivity
● Lanovka
● Tarzaní skok
● Barmský most
● Lezecká stěna
● Kmenové lezení
● Imitace lezení ledů a mixů

Volejbal
● Souboje a přebory
● Veřejnost může vyzkoušet své dovednosti proti hráčům

Stolní tenis
● Stroj na měření reakční rychlosti

Šipky / stánek 015
● Exhibičních zápasy
● Možnost pro veřejnost zahrát si o ceny

Měření fitness kondice / stánek 016
● InBody + výživové poradenství
● Footplate
● Balanční plošině
● Stabilometrické plošině
● Y balance test
● Ruční dynamometrie

Tierra Snow FILM FESTIVAL / stánek č. 025A
● Špičkové filmy o extrémním lyžování, zimním lezení, snowboardingu, snow-kitingu a dalších zimních radovánkách

Freerun a silová akrobacie
● vystoupení Urbanchasers

Expozice Jihomoravského kraje
● Prezentace projektu Olympiáda dětí a mládeže ČR a sportovních akcí pořádaných na území kraje v roce 2013 a 2014, Jihomoravský kraj
● Prezentace Domu sportu Brno a Regionálního centra sportu pro všechny
● Prezentace Krajské rady JMK Asociace školních sportovních klubů
● Prezentace Klubu českých turistů
● Prezentace charitativního projektu „Na kole dětem“
● Prezentace Sportu pro handicapované v JMK, Nadačního fondu Emil, Závodní cyklistické stáje paralympionika Ivo Koblasy
● Prezentace Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka
● Prezentace Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (DECARO CZ)
● Prezentace Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity Brno SPORT & ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL
● Prezentace projektu „Jihomoravská branka“ a prezentace Jihomoravské krajské organizace České unie sportu


DENNÍ DOPROVODNÝ PROGRAM

ČTVRTEK 7. 11. 2013

PAVILON P
10.00–18.00 hod. / sál P4
Seminář Česko jede – nově připravovaný národní projekt na komplexní podporu cykloturistiky a později i dalších forem bezmotorové dopravy a aktivní turistiky v ČR.

PAVILON V
13.00–15.00 hod. / podium
HUDYsport – promítání outdoorových filmů
14.30–18.00 hod. / stánek 015
Šipky – odpoledne s juniorskou reprezentací

EXPOZICE JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
PLOCHA – tatami
10.00–10.15 hod.
Taneční vystoupení DANCE TEAM MU
10.15–10.30 hod.
Lekce Zumba pro příchozí, zábavný taneční fitness program pro návštěvníky. Přijďte si zacvičit s lektory z Fakulty sportovních studií MU Brno.
10.30–10.45 hod.
Otevření expozice JMK za přítomnosti sportovních legend města Brna a JMK (Šárka Kašpárková, Věra Růžičková, Jiří Daler, František Jursa, Jan Smolík)
10.45–11.00 hod.
Křest kalendáře Nadačního fondu Krtek
11.00–12.00 hod.
Taneční lekce s účastníky STAR DANCE 2013 Šárkou Kašpárkovou a Janem Tománkem za účasti tanečních párů DSP Kometa Brno
12.00–12.15 hod.
Tisková konference Nadačního fondu Emil
12.15–13.00 hod.
Sametová stuha 2013, představení závodu v moderní gymnastice, 60. let moderní gymnastiky
13.00–13.45 hod.
Představení projektu Odznak všestrannosti olympijských vítězů + beseda s basketbalistkou Hanou Horákovou
13.45–14.30 hod.
Prezentace sportovního gymnázia Ludvíka Daňka – sportovní talenty města Brna
14.30–15.00 hod.
Ukázka a workshop sebeobrany
15.00–16.00 hod.
Prezentace sportovního gymnázia Ludvíka Daňka – sportovní talenty města Brna
16.00–16.15 hod.
Ukázka irských tanců s odborníky z Fakulty sportovních studií MU Brno
16.15–16.30 hod.
Ukázka tance se seniory z kurzu celoživotního vzdělávání Fakulty sportovních studií MU Brno „Senior fitness s hudbou a tancem“
16.30–17.00 hod.
Prezentace sportovního gymnázia Ludvíka Daňka – sportovní talenty města Brna
17.00–18.00 hod.
TAE KWON-DO KLUB BRNO I.T.F. Jaké bude Budoshow 2013 – 1. prosince 2013
PLOCHA – kurty
10.00–10.30 hod.
Exhibice Adama Mendreka a Michala Světničky, badmintonových reprezentantů + studentů Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka
 10.30–16.00 hod.
III. ročník badmintonového turnaje smíšených družstev žáků středních škol „ O pohár Petra Koukala“
PLOCHA – florbalové hřiště
9.00–18.00 hod.
Florbal – prezentace MS žen, prosinec 2014 a každou hodinu soutěž o propagační předměty k MS v nájezdech a v rychlosti střelby
10.00–16.00 hod.
Florbal – turnaj základních škol pro 1.–5. třídy


PÁTEK 8. 11. 2013

PAVILON F – MEATFLY ARÉNA
9.00–18.00 hod.
MERCEDES BENZ GRAND BMX – volné ježdění

PAVILON V
9.00–13.00 hod. / fitness jumping
Skákání na trampolínkách
Jednotlivé dvacetiminutové bloky v: 9.30, 10.30, 12.00 pro veřejnost
12.00–16.00 hod. / stánek 002
Veslařský závod středoškolského týmu – závod štafet na trenažérech
13.00–14.00 hod. / podium
Radek Lienerth, horský vůdce, prezentace Rok horského vůdce
14.00–15.00 hod. / podium
Josef Šimůnek, předseda ČAHV, prezentace Lavinová záchrana pomocí ABS
14.00–18.00 hod. / stánek 015
Šipky – odpoledne s Michalem Kočíkem
15.00–16.00 hod. / podium
Mára Holeček, horolezec, prezentace Never Stop Exploring
16.00–20.00 hod. / fitness jumping
BIG JUMPING PARTY SHOW na 400 trampolínkách

EXPOZICE JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
PLOCHA – tatami
9.30–10.00 hod.
Prezentace sportovního gymnázia Ludvíka Daňka – sportovní talenty města Brna
10.00–10.15 hod.
Taneční vystoupení DANCE TEAM MU
10.15–10.30 hod.
Lekce Zumba pro příchozí, zábavný taneční fitness program pro návštěvníky. Přijďte si zacvičit s lektory z Fakulty sportovních studií MU Brno.
10.30–12.30 hod.
Konference a workshopy Zdravý životní styl ve školách podporujících zdraví
11.00-12.00

Exhibice juniorských reprezentantů ve veslování před zahájením závodů středních škol na trenažeru - poměř své síly na 500m! STÁNEK CESA
12.30–13.00 hod.
Prezentace sportovního gymnázia Ludvíka Daňka – sportovní talenty města Brna
13.00–13.30 hod.
Kondiční příprava s Tomášem Hronem – ukázka cvičení s mistrem světa, mistrem Evropy a ČR v thajském boxu. Pojďte si vyzkoušet, jak trénují profíci.
13.30–14.00 hod.
Ukázka a workshop sebeobrany
14.00–14.30 hod.
Prezentace sportovního gymnázia Ludvíka Daňka – sportovní talenty města Brna
14.30–16.00 hod.
Workshopy s handicapovanými sportovci boccia a futsal pro nevidomé
16.00-16.15 hod.
Ukázka Irských tanců odborníky z Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity
16.15-16.30 hod.
Ukázka tance se seniory z kurzu celoživotního vzdělávání Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity "SeniorFitness s hudbou a tancem".
16.30-17.00 hod.
Sportovní klub SK KP Judo Brno se představuje
17.00–18.00 hod.
Pestrá přehlídka žonglérských triků a žonglování se studenty Fakulty sportovních studií MU Brno a pod odborným dohledem Dr. Kuželky
PLOCHA – kurty
10.00–16.00 hod.
I. ročník badmintonového turnaje smíšených družstev žáků základních škol „O pohár Petra Koukala“
PLOCHA – florbalové hřiště
9.00–18.00 hod.
Florbal - prezentace MS žen, prosinec 2014 a každou hodinu soutěž o propagační předměty k MS v nájezdech a v rychlosti střelby
10.00–16.00 hod.
Florbal – turnaj základních škol pro 1.–5. třídy
9.00-17.30 hod.
Regionální centrum SPV Brno-město, o.s. - šlapadla, odrážedla, skákadla a další pohybové radovánky - hrát si může každý…
16.30-17.00 hod.
Taneční klub TŠ Starlet - taneční show, formace mix latina

KONGRESOVÉ CENTRUM
16.00–20.00 hod. / sál C
Mezinárodní festival outdoorových filmů
18.00–20.00 hod. / sál A
Festival Kolem světa - setkání cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, horolezců a milovníků přírody v České republice


SOBOTA 9. 11. 2013

PAVILON A – SÁL MORAVA
10.00–17.45 hod.
Festival Cyklocestování – promítání ze všech koutů světa

PAVILON A – ROTUNDA
10.00 hod.
Mizuno podzimní sedmička – lidový běh
11.00 hod.
Mizuno podzimní sedmička – start hlavního běhu
12.00 hod.
Akreditace Gigatlon (před hlavním vchodem BVV)
14.00 hod.
Start gigatlon

PAVILON C
9.00–24.00 hod. / RING
RINGFIGHT – Mezinárodní pohár České republiky v muaythai
9.00–18.00 hod. / stánek 001
Měření fitness kondice na: InBody, antropometru, tappinkovém stolu a ruční dynamometrie
9.00–18.00 hod. / RING
InKondition – porozuměj svému tělu a trénuj Ukázky skupinového cvičení, které vychází z odvětví funkčních tréninků jako je crossfit

PAVILON E
11.00 hod., 13.30 hod., 15.00 hod., 16.30 hod. / přízemí
Flatland show jedinečná show Dominika Nekolného
22.00 hod.
Night party

PAVILON F – MEATFLY ARÉNA
MERCEDES BENZ GRAND BMX
9.00–18.00 hod.
volné ježdění
11.00–16.00 hod.
konání závodu
17.00 hod.
vyhlášení vítězů

PAVILON V
8.00–12.00 hod.
Miss Sport
9.00 - 12.00 hod.
Sport Life Boulder Contest 2013 – lezecký závod
9.00–18.00 hod.
Čtyřkolky pro veřejnost
9.00–18.00 hod.
Bezpečně na kole – projekt učí děti, jak si poradit v extrémních situacích při jízdě na kole
10.00–16.00 hod. / stánek 002
Veslařský závod na trenažérech pro příchozí závod jednotlivců na trenažérech
10.00–18.00 hod. / stánek 015
Šipky – Mistrovství světa volá aneb den se Zlým Kájou a Drcou
11.00–12.00 hod. / bazén
Výcvik mládeže ploutvového plavání
12.00–14.30 hod. / podium
Rozhovory a autogramiády sportovních hvězd nejen Jihomoravského kraje, moderuje sportovní redaktor ČT Petr Kubásek. Účast přislíbili akvabely Soňa Bernardová a Alžběta Dufková, plavci Martin Verner a Květoslav Svoboda, cyklisté Ondřej Cink a Romana Labounková, gymnastka Kristýna Pálešová, dálková plavkyně Silvie Rybářová, basketbalisté Draci Brno a další.
13.00-13.30 hod. / stánek 031
autogramiáda Radka Jaroše, horolezec
13.00–14.00 hod. / bazén
Výcvik potápěčů – Univerzita obrany
14.30–16.00 hod.
Sport Life boulder contest – vyhlášení vítězů
14.30–15.00 hod. / podium
Radek Lienerth, horský vůdce, prezentace Horské túry v masívu Mont Blanc
15.15–16.00 hod. / podium
Robin Kaleta, freerider, prezentace – Freeride
17.00–18.00 hod. / podium
5. AUKCE LYŽÍ

EXPOZICE JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
PLOCHA – tatami
9.30–10.00 hod.
Exhibice Denisy Barešové, reprezentantky ČR ve sportovním aerobicu, 5x mistryně ČR, 3x mistryně Evropy a aktuální mistryně světa pro rok 2013
10.00–10.15 hod.
Taneční vystoupení DANCE TEAM MU
10.15–10.30 hod.
Lekce Zumba pro příchozí, zábavný taneční fitness program pro návštěvníky. Přijďte si zacvičit s lektory z Fakulty sportovních studií MU Brno.
10.30–10.45 hod.
Exhibice Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno na aitracku
10.45–13.00 hod.
Dům sportu Brno a TJ SLOVAN Černá Pole Brno – dopoledne s airtrackem (velká nafukovací trampolína pro celou rodinu)
13.00–13.45 hod.
Kondiční příprava s Tomášem Hronem – ukázka cvičení s mistrem světa, mistrem Evropy a ČR v thajském boxu. Pojďte si vyzkoušet, jak trénují profíci
14.00–14.30 hod.
Ukázka a workshop sebeobrany
14.45–15.30 hod.
Šermířská exhibice Sokola Brno I
15.30–16.30 hod.
Pestrá přehlídka žonglérských triků a žonglování se studenty Fakulty sportovních studií MU Brno a pod odborným dohledem Dr. Kuželky
17.00–18.00 hod.
TOP sportovní gymnastika v podání reprezentantů a cvičenců SOKOLA BRNO I
PLOCHA – kurty
9.00–18.00 hod.
Badminton pro příchozí - jak správně trénovat, kam si jít zahrát, exhibice sportovních hvězd
PLOCHA – florbalové hřiště
9.00–18.00 hod.
● Regionální centrum SPV Brno-město, o.s. - šlapadla, odrážedla, skákadla a další pohybové radovánky pro veřejnost
● Škola a školička in-line bruslení s IN-LINE VESELÍ
Florbal – prezentace MS žen, prosinec 2014, každou hodinu soutěž o propagační předměty k MS v nájezdech a v rychlosti střelby
● Workshopy s handicapovanými sportovci boccia a futsal pro nevidomé
10.30-11.00 hod.
Taneční klub TŠ Starlet - taneční show, formace česká polka
15.00-15.15 hod.
Taneční klub TŠ Starlet - taneční show, formace mix latina
15.15-16.00 hod.
Exhibice sportovních hvězd JMK ve střelbě na florbalovou branku
PODIUM
12.00-14.30 hod.
Rozhovory a autogramiády sportovních hvězd nejen Jihomoravského kraje, moderuje sportovní redaktor ČT Petr Kubásek, účast přislíbili aquabely Soňa Bernardová a Alžběta Dufková, plavci Martin Verner, Květoslav Svoboda, Sylvie Rybářová, cyklisté Ondřej Cink, Romana Labounková, Jaroslav Snášel, Pavel Kelemen, Robin Wagner, střelci Tomáš Niedrle, Jan Borkovec, Vladimír Štěpán a Jitka Pešková, basketbalistka Ivana Večeřová, beachvolejbalistka Hanka Sklaníková, držitelé všech mistrovských titulů ČR pro rok 2013 v baseballu Draci Brno, vítězové prestižního fotbalového Kouba cupu pro rok 2013, prezentace MS žen ve florbalu 2013 (které proběhne v Brně v prosinci 2013) a rozhovor s reprezentantkou ČR

KONGRESOVÉ CENTRUM
10.00–20.00 hod.
Festival Kolem světa / sál C – setkání cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, horolezců a milovníků přírody v České republiky
● Mezinárodní festival outdoorových filmů / sál A


NEDĚLE 10. 11. 2013

PAVILON A – SÁL MORAVA
10.00–15.45 hod.
Festival Cyklocestování - promítání ze všech koutů světa

PAVILON C
8.00–16.00 hod.
Crossfit – No excuse Challange Final – Brno 2013
Bitva o nejlepšího atleta z České a Slovenské republiky
9.00–16.00 hod. / stánek 001
Měření fitness kondice na: InBody, antropometru, tappinkovém stolu a ruční dynamometrie
9.00–16.00 hod.
InKondition – porozuměj svému tělu a trénuj. Ukázky skupinové cvičení, které vychází z odvětví funkčních tréninků jako je crossfit.

PAVILON E
11.00 hod., 13.00 hod., 15.00 hod. / přízemí
Flatlandshow - jedinečná show Dominika Nekolného

PAVILON F – MEATFLY ARÉNA
9.00–16.00 hod.
MERCEDES BENZ GRAND BMX – volné ježdění

PAVILON V
9.00–16.00 hod.
Sport Life boulder contest – lezecká veřejnost
9.00–16.00 hod.
Bezpečně na kole – projekt učí děti, jak si poradit v extrémních situacích při jízdě na kole
9.00–16.00 hod.
Čtyřkolky pro veřejnost
10.00–16.00 hod. / stánek 015
Šipky – Barbaři v akci
10.00–11.00 hod. / podium
HUDYsport – promítání outdoorových filmů
11.00–12.00 hod. / podium
Josef Šimůnek, předseda ČAHV, prezentace Lavinová záchrana pomocí ABS
11.00–12.00 hod. / bazén
Ukázky potápěčů PČR
12.00–13.00 hod. / bazén
Podvodní ragby
12.00–13.00 hod. / podium
Radek Lienerth, horský vůdce, prezentace Túry Vysokých Tater
13.00–14.00 hod. / podium
Pavel Vrtík, horolezec, prezentace Od Tater do Alp
14.00–15.00 hod. / podium
Jiří Švihálek, skialpinista, prezentace Skialp v Peru

EXPOZICE JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
PLOCHA – tatami
10.00–10.15 hod.
Taneční vystoupení DANCE TEAM MU
10.15–10.30 hod.
Lekce Zumba pro příchozí, zábavný taneční fitness program pro návštěvníky. Přijďte si zacvičit s lektory z Fakulty sportovních studií MU Brno.
10.30–11.15 hod.
Ukázka a workshop sebeobrany
11.15–12.00 hod.
Pestrá přehlídka žonglérských triků a žonglování se studenty Fakulty sportovních studií MU Brno a pod odborným dohledem Dr. Kuželky
12.00–14.00 hod.
Dům sportu Brno a TJ SLOVAN Černá Pole Brno – dopoledne s airtrackem (velká nafukovací trampolína pro celou rodinu)
14.00–15.00 hod.
TJ Stadion Brno – prezentace krasobruslení za účasti reprezentantů ČR
PLOCHA – kurty
9.00–16.00 hod.
Badminton pro příchozí – jak správně trénovat, kam si jít zahrát a další informace od profesionálů, exhibice sportovních hvězd
PLOCHA – florbalové hřiště
9.00–16.00 hod.
● Regionální centrum SPV Brno-město, o.s. - šlapadla, odrážedla, skákadla a další pohybové radovánky pro veřejnost.
● Škola a školička in-line bruslení s IN-LINE VESELÍ
Florbal – prezentace MS žen, prosinec 2014, každou hodinu soutěž o propagační předměty k MS v nájezdech a v rychlosti střelby
● Prezentace TRIEXPERT CUP 2013 a běh VOKOLO PRIGLU

KONGRESOVÉ CENTRUM
10.00–20.00 hod.
Festival Kolem světa / sál C – setkání cestovatelů, dobrodruhů, fotografů,  horolezců a milovníků přírody v České republice
● Mezinárodní festival outdoorových filmů / sál A

Máte dotazy ohledně Festivalu?
Volejte info linku 541 153 333
pro návštěvníky i vystavovatele.


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

Dance Life Expo
4.-6.11. 2016


IN-JOY
4.-6.11. 2016


You2ber Life
5.11. 2016


Caravaning Brno
3.-6.11. 2016


GAUDEAMUS
1.-4.11. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště