Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
4.-7.10. 2012

Mezinárodní sportovní veletrh

Ski Progress představí jako první v Čechách novinku ve sjezdovém lyžování

 

Mezinárodní veletrh Sport Life v Brně představí jako první v Čechách novinku ve sjezdovém lyžování. Jde o rozšíření produktové řady lyží zn. STAKI®, které jsou nazývány také poslušné lyže, určené pro snadné a bezpečné lyžování.

Letos producent lyží STAKI®  vystavuje na veletrhu Sport Life rozšíření své nabídky o dvě délky lyží, a to o dvě kratší verze 50 a 70 cm. „Poptávka po zkrácené verzi našich lyží přišla zejména ze strany lyžařských škol a půjčoven, protože jejich klienty jsou převážně malé děti,“ říká majitel společnosti a hlavní vývojový pracovník D. Peterka.

Sjezdové lyže se stabilizační koncovkou dosud firma dodávala v univerzální metrové délce, která je určena lyžařům od výšky postavy cca 110 – 120 cm až po dospělé, a nastavuje se u nich pouze délka vázání podle potřeby konkrétního člena rodiny. Posuvné bezpečnostní vázání je standardní součástí dodávky lyží STAKI®  a jsou proto použitelné pro více lyžařů v rodině.

„Tieto lyže sú veľmi dobré pre výuku začiatočníkov, pretože sú o veľa stabilnejšie ako klasické lyže. Sú tiež veľmi snadno ovládatelné, pretože sú krátke. Ale aj skvelým lyžiarom môžu ukázať, aké napríklad robia chyby v lyžiarskom postoji a môžu tak zlepšiť svoju techniku,“ uvedl v reportu z testování těchto lyží prof. J. Žídek z bratislavské univerzity, která také začala zpracovávat metodiku pro lyže STAKI®.

Společnost Ski Progress, s.r.o. vznikla v roce 2010 a pokračuje v původní vývojové činnosti v oboru sjezdových lyží se stabilizační koncovkou, kterou zahájil již dříve její majitel. Produkty, které nabízí, jsou chráněny českými a evropskými užitnými vzory. Lyže STAKI®  jsou díky originální koncovce stabilnější a snadněji se ovládají. 

Pavilon A2, stánek č. 63
Partner projektů Miss Sport a Návštěvnické soutěže Sport Life.

Kontakt:
Eva Peterková
Tlf.: 733 638 365
staki@staki.cz
www.staki.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

SPORT Life 2012

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Fotogalerie SPORT Life 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště