Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
4.-7.10. 2012

Mezinárodní sportovní veletrh

Jihomoravský kraj: V pavilonu B může sportovat každý

 

Nestačí vám pasivně sledovat hvězdy sportovního nebe, ale chcete si sami vychutnat pohyb a třeba i vyzkoušet nové sportovní aktivity? V expozici Jihomoravského si kraje si užijete sport nejen „na oko“, ale i „na tělo“.

Chcete si zahrát badminton, stolní tenis nebo rugby? Láká vás chůze na chůdách, skákání na trampolíně, in line bruslení nebo třeba jízda na vysokém kole? Toužíte si zastřílet na biatlonové laserové střelnici? A co takhle výuka žonglérských dovedností nebo kondiční trénink s mistrem světa v thajském boxu? Všechny tyto aktivity a ještě mnoho dalšího vás čeká od 4. do 7. října v pavilonu B brněnského výstaviště. Tradiční expozice Jihomoravského kraje se letos stala součástí celoevropského projektu Moov Week na podporu sportovní a fyzické aktivity, takže vaše sportovní úsilí možná zachytí i kameramani televizní stanice Eurosport.

Samozřejmě nebudou chybět ani známé osobnosti nejen jihomoravského sportu. Potkáte se třeba s atlety Romanem Šebrlem, Robertem Změlíkem a Šárkou Kašpárkovou. Autogramiády chystají motocyklový jezdec Karel Abraham, basketbalistka Ivana Večeřová, tým Komety Brno a mnoho dalších. Své umění předvedou mistryně světa v krasojízdě Martina Štěpánková i badmintonista Petr Koukal. Zájemci si mohou vyzkoušet také sport pro handicapované a přesvědčit se, že třeba takové rugby vozíčkářů dá pořádně zabrat. A kdo pozorně sledoval přenosy z Londýna, určitě pozná hřiště na košíkovou z Českého olympijského domu, na kterém si může ověřit svou dovednost.

Na závěr máme pro všechny jednu radu: největší nával bývá v pavilonu B v sobotu, takže  kdo si chce sportování pořádně užít, měl by na výstaviště vyrazit v některý jiný den.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

SPORT Life 2012

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Fotogalerie SPORT Life 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště