Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
4.-7.10. 2012

Mezinárodní sportovní veletrh

Sportující pavilon B:
Začíná turnaj v badmintonu, biatlonisté zvou na laserovou střelnici i Mistrovství světa

 

Sportovní dění v pavilonu B, který hostí různorodé sporty, školy i firmy, dnes ráno nejaktivněji začalo na dvou badmintonových kurtech. Právě tady totiž startuje II. ročník badmintonového turnaje smíšených družstev žáků středních škol „O pohár Petra Koukala“, olympijského vlajkonoše, který v Brně přislíbil svoji osobní účast a na sobotu chystá exhibici. Postupně ožívají další sportovní plochy, mezi nimi i biatlonová laserová střelnice. Biatlonisté se na veletrhu představují poprvé, letos hlavně proto, aby upozornili na blížící se Mistrovství světa a pozvali návštěvníky do zcela nové Vysočina Arény.

Mistrovství světa se uskuteční v jednom z nejmodernějších středoevropských biatlonových areálů v  Novém Městě na Moravě od 7. do 17. února 2013.  „Návštěvníci veletrhu si budou moci vyzkoušet střelbu z malorážky, kterou běžně používají světoví závodníci, a zjistit, jak snadné či těžké je trefit terč na necelých třicet metrů,“ říká Ota Binder, marketingový ředitel Mistrovství světa v biatlonu. „V sobotu nás navštíví vynikající český reprezentant Jaroslav Soukup, který zde bude mít autogramiádu a v 15:30 hodin vystoupí na zdejším pódiu.“ 

V pavilonu B se vystřídá celá řada zajímavých hostů, mimo jiné i díky tradičně dobré spolupráci s Jihomoravským krajem, který na veletrh SPORT Life zve úspěšné sportovce regionu, představuje významné sportovní akce pořádané krajem v letošním i příštím roce a také prezentuje projekt Olympiáda dětí a mládeže České republiky. Zájemci si v pavilonu B mohou zahrát ping pong, stolní fotbálek, prověřit svoji přesnou trefu na basketbalový koš, zajezdit si na Segwayi nebo si s Josefem Zimovčákem promluvit o záludnostech jízdy na vysokém kole. Pavilon B je otevřený všem, ať už si přijdou pro informace či zážitek ze zajímavého setkání nebo sportování.    

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

SPORT Life 2012

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Fotogalerie SPORT Life 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště