Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
4.-7.10. 2012

Mezinárodní sportovní veletrh

Sportovní veletrhy zahájeny, cyklista Ondřej Cink stříhal pásku

 

Na hlavním podiu cyklistického pavilonu F dnes byly slavnostně zahájeny čtyři veletržní sportovní události – mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life, mezinárodní cyklistický veletrh BIKE BRNO, mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů CARAVANING BRNO a v premiéře nový taneční veletrh DANCE LIFE EXPO, který otevře svoje brány od zítřka do neděle. Veletrhy zahájil generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš, hlavní organizátor cyklistického veletrhu BIKE BRNO Karel Stárek a dnes již cyklistická hvězda, mistr světa horských kol do 23 let a šestnáctý závodník z londýnských olympijských her Ondřej Cink.

Přestřižení pásky a symbolickému přípitku předcházela krátká vystoupení. Generální ředitel Veletrhů Brno ve svém úvodním projevu poděkoval všem vystavovatelům a zaměřil se zejména na cyklistický veletrh, jehož patnáctý ročník se letos koná. „Všichni víme, jak těžké je naučit se jezdit na kole. S veletrhem je to podobné, je těžké ho rozjet a udržet ho v rovnováze,“ uvedl. Jak připomněl Karel Stárek, cyklistický veletrh dostal k narozeninám nové logo, expozice obsadily dva pavilony V a F a k dispozici jsou návštěvníkům i venkovní testovací zóny, věnované outdooru a elektrokolům.

Součástí slavnostního zahájení bylo i udělování cen výrobkům, které zvítězily v soutěži Bike Brno Prestige. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 18 exponátů, sedm ocenění bylo uděleno vystavovatelům – společnostem PELL´S, 4EVER, ATEX, Specialized Easter Europe,  Schindler, Accell Germany GmbH a SHOCart. Po slavnostním ceremoniálu patřilo celé pódium Ondřeji Cinkovi, který v rozhovoru hovořil o letošní účasti na olympijských hrách a úspěšné sezóně, korunované v Rakousku získaným titulem mistra světa.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

SPORT Life 2012

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Fotogalerie SPORT Life 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště