Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
4.-7.10. 2012

Mezinárodní sportovní veletrh

Krásné sportovkyně v akci

 

V sobotu 6. října mohou návštěvníci veletrhu SPORT Life držet palce finalistkám soutěže Miss Sport. Pro deset krásných sportovkyň jsou připraveny tři disciplíny, které absolvují přímo v pavilonu A1. Náročný program začne v 10 hodin na stánku společnosti 3D Fitness kruhovým tréninkem, který důkladně prověří fyzičku všech finalistek. Dívky se postupně vystřídají na pěti stanovištích po dvou strojích, kde je čeká TRX, Kettlebells, Gravity, Easy Tone Step a Rip Trainer. Mezi 13. a 15. hodinou můžete krásné sportovkyně obdivovat na pódiu pavilonu A1.

Nejprve představí svůj sport i kariéru v rozhovorech, které s nimi povede olympionik Petr Koukal. Třetí disciplínou je fotografování profesionálem, a to ve sportovní verzi, čili v dresu odpovídajícím sportu každé dívky. Výkony soutěžících bude posuzovat porota ve složení dvou olympioniků – atletky Zuzany Hejnové a badmintonisty Petra Koukala – a horolezce Radka Jaroše. Jejich úkolem bude vybrat z desítky kandidátek tři nejlepší, které z brněnského předfinálového kola postoupí do finále Miss Sport, kde mohou získat velkorysé sponzorské smlouvy a další hodnotné ceny. Verdikt poroty bude oznámen na pódiu pavilonu A1 v sobotu v 16 hodin.

Miss Sport je oslavou ženského sportu a sportovních žen a dívek, tak jak je známe z tréninků a závodů. Je soutěží propagující krásu ženského sportu, a to jak soutěžního, tak i rekreačního, a není omezena věkem, druhem sportu ani žádným dalším kritériem. Letos se přihlásilo 150 sportovkyň, z nichž deset postoupilo do předfinálového kola při veletrhu SPORT Life. Patří k nim třeba cyklistka Soňa Jurková, dvounásobná mistryně ČR v kategorii MTB XC a držitelka dvou bronzových medailí ze silničních závodů jednotlivců, navíc úspěšná také ve vodním záchranném sportu a v terénním triatlonu. Další soutěžící bikerkou je Silvie Zvonková, vítězka Juvacyklo MTB XC. Úspěchy ve sportovním aerobiku a disco-dance formacích se může pochlubit Kateřina Kautská, Lenka Tirpáková je profesionální lektorkou jógy a Barbora Černáková dříve hrála házenou, ale momentálně je juniorskou přebornicí ČR v bodyfitness. V desítce finalistek jsou také úspěšné účastnice cheerleadingových soutěží a cvičitelky aerobiku. 

Hlavním cílem soutěže Miss Sport je zviditelnit krásu ženského sportu a jeho potenciál pro sponzory. „Chceme podpořit talenty v ženském sportu a pomoci jim zprostředkovat sponzorské smlouvy a potřebnou podporu. Soutěž může atraktivní formou prezentovat sportovkyně, které jsou obdivuhodné svou pílí, vůlí k tréninku a kvalitními sportovními výkony,“ říká pořadatel soutěže Jiří Kastner.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

SPORT Life 2012

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Fotogalerie SPORT Life 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště