Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
10.-13.11. 2011

Mezinárodní sportovní veletrh

Intrea-Piko: Tradiční hry i nový způsob odpočinku najdete na sportovním veletrhu v Brně

Obchodní firma Intrea-Piko s r. o., zabývající se prodejem potřeb pro sport a volný čas, na největším tuzemském sportovním veletrhu SPORT Life v Brně představí brazilské a kolumbijské houpací sítě a sedačky La Siesta i tradiční hry v podobě steelových a softových šipek nové generace od Harrows nebo pétanque, kroketu a dalších.

Houpací sítě La Siesta

Tradiční brazilské a kolumbijské houpací sítě a sedačky La Siesta nadchnou nejen všechny, kdo touží po relaxaci a odpočinku ale i notorické cestovatele, kteří na svých náročných výpravách hledají pohodlné spaní. Léty ověřená tradiční výroba, inovované přírodní textilie zářivých barev a moderní design dělá z houpacích sítí La Siesta oblíbenou součást moderního bydlení, dětských pokojů, chat či chalup a zahrad. Dnešnímu mnohostrannému využití houpacích sítí a křesel je také uzpůsobena široká nabídka La Siesty, která je letos obohacena o speciální řady sítí pro batolata, děti a cestovatele. Blahodárný účinek produktů La Siesty mohou návštěvníci veletrhu na vlastní kůži vyzkoušet ve specializovaném stánku č. 58 nacházejícím se v hale A1.

Stánek her pro děti i dospělé

Aktivnější návštěvníci veletrhu si mohou ve stánku číslo 58 v hale A1 vyzkoušet přesnou mušku se šipkami nové generace od známé značky Harrows. K dostání tu budou i další hry jako je například pétanque či kroket.
Firma Intrea-Piko s r. o. bude na veletrhu prezentovat i svoji originální řadu koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo. Stánek Yedoo najdete pod číslem 75 v hale V. Testovací centrum a půjčovna Yedoo budou umístěné ve venkovním stánku mezi halami V a A1. Podrobné informace o veletržních novinkách Yedoo najdete v samostatně vydané tiskové zprávě.
Na obchodníky ve všech zmíněných stáncích čeká dobře prodejné zboží a nové produktové katalogy všech nabízených značek.
Ředitel společnosti Intra-Piko s r. o. Dan Pilát srdečně zve k účasti na veletrhu a dodává: „Ani ty nejlepší produkty a značky se neobejdou bez péče výrobce a prodejce, kteří naslouchají přáním svých zákazníků. Na všechny vaše názory a připomínky se těšíme, jsou totiž nedílnou součástí naší práce.“

SPORT Life se koná od 10. do 13. listopadu 2011 na brněnském výstavišti.

SPORT Life 2011

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště