Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
10.-13.11. 2011

Mezinárodní sportovní veletrh

Veletržní sobota: den plný sportu a autogramiád

 

Pohled do pavilonů A1 a A2, které jsou na veletrhu SPORT Life věnovány zimním sportům, outdoorovým a indoorovým aktivitám, dnes svědčil o tom, že to přes všechny varovné signály a statistiky není se sportováním naší populace až tak špatné. V uličkách mezi stánky bylo od rána plno, zájemců o aktivní sportování se našlo také dost, takže horolezecká stěna nebo prostor vyčleněný pro kmenové lezení byly stále v obležení. Na pódiu se promítaly filmy a konaly přednášky z oblasti horolezectví i jeskyňářství a konala se celá řada autogramiád za účasti sportovních hvězd minulosti i současnosti.

Například na stánku společnosti Infogold byli úderem jedenácté hodiny očekáváni dráhový cyklista Jiří Daler, zlatý medailista z olympijských her v Tokiu, Iva Zajíčková, vicemistryně světa v dráhové cyklistice i mistryně světa v jízdě na historických kolech a Ivan Křivánek, čtyřnásobný mistr světa v jízdě na historických kolech, který byl v historické uniformě nepřehlédnutelný již před autogramiádou. Ve všech prostorách bylo živo, zájemci si mohli například přímo pod proudem tekoucí vody otestovat vodovzdorné oblečení, podívat se na módní přehlídku sportovních oděvů, vybrat si ideální stan, střílet na hokejovou branku, házet šipky, tančit, chodit po laně barmského mostu nebo si zahrát stolní fotbálek.

Odpoledne se v pavilonu A1 uskuteční v pořadí třetí veletržní aukce lyží. Již dopoledne si zájemci mohli prohlédnout osm párů, jejichž vyvolávací cena začínala na jedné koruně. Vzhledem k tomu, že se bude přihazovat po stokoruně, dá se očekávat zajímavý souboj milovníků sjezdového lyžování.

SPORT Life 2011

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště