Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
10.-13.11. 2011

Mezinárodní sportovní veletrh

Tradiční hry i nový způsob odpočinku najdete na sportovním veletrhu v Brně

Obchodní firma Intrea-Piko s r. o., zabývající se prodejem potřeb pro sport a volný čas, na největším tuzemském sportovním veletrhu SPORT Life v Brně představí brazilské a kolumbijské houpací sítě a sedačky La Siesta i tradiční hry v podobě steelových a softových šipek nové generace od Harrows nebo pétanque, kroketu a dalších.

Houpací sítě La Siesta

Tradiční brazilské a kolumbijské houpací sítě a sedačky La Siesta nadchnou nejen všechny, kdo touží po relaxaci a odpočinku ale i notorické cestovatele, kteří na svých náročných výpravách hledají pohodlné spaní. Léty ověřená tradiční výroba, inovované přírodní textilie zářivých barev a moderní design dělá z houpacích sítí La Siesta oblíbenou součást moderního bydlení, dětských pokojů, chat či chalup a zahrad. Dnešnímu mnohostrannému využití houpacích sítí a křesel je také uzpůsobena široká nabídka La Siesty, která je letos obohacena o speciální řady sítí pro batolata, děti a cestovatele. Blahodárný účinek produktů La Siesty mohou návštěvníci veletrhu na vlastní kůži vyzkoušet ve specializovaném stánku č. 58 nacházejícím se v hale A1.

Stánek her pro děti i dospělé

Aktivnější návštěvníci veletrhu si mohou ve stánku číslo 58 v hale A1 vyzkoušet přesnou mušku se šipkami nové generace od známé značky Harrows. K dostání tu budou i další hry jako je například pétanque či kroket.
Firma Intrea-Piko s r. o. bude na veletrhu prezentovat i svoji originální řadu koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo. Stánek Yedoo najdete pod číslem 75 v hale V. Testovací centrum a půjčovna Yedoo budou umístěné ve venkovním stánku mezi halami V a A1. Podrobné informace o veletržních novinkách Yedoo najdete v samostatně vydané tiskové zprávě.
Na obchodníky ve všech zmíněných stáncích čeká dobře prodejné zboží a nové produktové katalogy všech nabízených značek.
Ředitel společnosti Intra-Piko s r. o. Dan Pilát srdečně zve k účasti na veletrhu a dodává: „Ani ty nejlepší produkty a značky se neobejdou bez péče výrobce a prodejce, kteří naslouchají přáním svých zákazníků. Na všechny vaše názory a připomínky se těšíme, jsou totiž nedílnou součástí naší práce.“

SPORT Life se koná od 10. do 13. listopadu 2011 na brněnském výstavišti.

Máte dotazy ohledně Festivalu?
Volejte info linku 541 153 333
pro návštěvníky i vystavovatele.


SPORT Life 2011

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště