Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
10.-13.11. 2011

Mezinárodní sportovní veletrh

Před námi jubilejní desátý veletrh SPORT Life …

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life „slaví“ v letošním roce již 10. ročník a stejně jako v předchozích letech nabídne všem svým návštěvníkům spoustu inspirace a zábavy. Letos se veletrh koná v termínu 10. – 13. 11. 2011, kde jinde než v areálu brněnského výstaviště.

Jedna z největších středoevropských výstav potřeb pro sport a aktivní trávení volného času má letos opět velmi bohatý program. V pavilonu B vyroste netradiční expozice plná sportovních aktivit. Návštěvníci si zde mohou vyzkoušet tanec, bojové sporty, fitness program, míčové sporty, zdravou výživu, zdravotní kliniku apod. pod vedením instruktorů a odborného personálu.

Oficiálně se projekt prezentuje jako volnočasové sportovní aktivity v rámci Jihomoravského kraje s doplněním o fitness a wellness. Jeho základní charakteristikou  je pohyb, zábava a relax. Cílem je nabídnout návštěvníkovi možnost aktivního zapojení do různých sportovních aktivit, osahat si nové netradiční sporty a současně se pobavit. Návštěvníci se mohou těšit na exhibice, rozhovory, autogramiády sportovních osobnosti či olympioniků z různých sportovních odvětví, např. na profesionálního boxera Lukáše Konečného, motocyklového závodníka Karla Abrahama nebo badmintonistu Petra Koukala a další.

Tradičním místem prezentace vybavení a služeb spojených s outdoorovými a zimními sporty bývají obě křídla nepřehlédnutelného pavilonu „A“ a stejně tak tomu bude i při letošním ročníku. V pavilonu A2 se bude prezentovat část zúčastněných firem s nabídkou vybavení pro outdoorové aktivity. Prostory této výstavní haly doplní osvědčené a velmi oblíbené aktivity, jakými jsou kmenové lezení, lezecká stěna či další lanové aktivity. Nebude chybět ani výstava stanů.

Prezentace zimních sportů a druhá část outdoorové zaměřených firem bude umístěna v hale A1. Základem prezentace vybavení pro zimní sporty bude expozice lyží a ochranných přileb a nově také lavinových vyhledávačů, která nabídne velmi širokou paletu modelů pro nadcházející sezonu. Všichni zájemci a milovníci lyžování se mohou zúčastnit hojně navštívené aukce lyží, v rámci které lze získat nejnovější modely lyží za zvýhodněné ceny. Dějištěm aukce bude prostor podia, který bude v dalším hostit velmi zajímavé osobnosti ze světa horolezectví, sportovního lezení či jiných adrenalinových sportů.

SPORT Life 2011

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště