Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
nyní jako Life!

Veletrh sportovních potřeb a volnočasových aktivit

SPORT Life
10.-13.11. 2011

Mezinárodní sportovní veletrh

Přehlídky cyklistického oblečení se účastní tyto firmy:


HUDY / dodavatel HUDY Sport a.s.
www.hudy.cz
HUDYsport a.s. je největší sítí outdoorových prodejen v České a  Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990. Stěžejní část tvoří 41 maloobchodních prodejen na území obou republik. Hudy sport nabízí kompletní sortiment vybavení pro pobyt v přírodě.
Umístění: Pavilon A1 / 46

CHILLAZ, KARRIMOR / dodavatel VERTICAL TRADE s.r.o.
www.vertical.cz

Vertical Trade s.r.o.
Je společnost, která se od svého vzniku v roce 1991 zabývá velkoobchodem a distribucí vybavení pro horolezectví, kempink a turistiku. S počátky vzniku společnosti je spjatá postava známého horolezce, Stanislava Šilhána, který celou společnost v roce 1991 založil a postupně z ní vybudoval prosperující firmu. Vertical Trade již dvacet let exkluzivně zastupuje značku Petzl v České Republice a na Slovensku. Dohromady na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje celkem 8 světových značek - PETZL, KARRIMOR, THERMAREST, MSR, SEALLINE, PLATYPUS, BOREAL a CHILLAZ. Má jednu z nejrozsáhlejších sítí odběratelů a své produkty dodává mimo jiné také do největších sítí outdoorových prodejen v ČR a na Slovensku - HUDY SPORT a ROCK POINT. V oblasti metodiky a použití bezpečných technik a vybavení spolupracuje se složkami letecké záchranné služby, hasiči, horskou službou a českým horolezeckým svazem a dodává vybavení do bezpečnostních složek - armádě, policii a speciálním jednotkám.
Umístění: Pavilon A1 / 25JITEX / dodavatel JITEX COMFORT s.r.o.
www.jitex-comfort.cz
JITEX Comfort s.r.o. je firma z jihočeského Písku, která se hrdě hlásí k tradici pletařské výroby v Jitexu.  Společnost představuje pletené výrobky pod značkou Jitex (trička, mikiny, pyžama, župany a podobně) a termoprádlo  značky Body Comfort. Na veletrhu SPORT LIFE představujeme kompletní nabídku termoprádla, včetně novinek a doplňků funkčního oblečení. Najdete zde termoprádlo v pravém slova smyslu. Tedy prádlo, které opravdu hřeje a skvěle odvádí pot. Prádlo, které je opravdu funkční, ale zároveň i dobře vypadá. Z použitých materiálů je to vedle tradiční bavlny a viskózy také Polypropylen PROLEN, modal, Merino vlnu a mnoho dalších. Veškeré zboží, nabízené firmou, je vyráběné v Písku a jde o ryze českou produkci. GARANTOVÁNA je jeho nezávadnost a kvalita!!!
Umístění: Pavilon A1 / 41KLIMATEX / dodavatel KLIMATEX, a.s.
www.klimatex.cz
Umístění: Pavilon A1 / 32O´STYLE  / dodavatel INTERIMEX CZ a.s.
www.ostyle.cz
Firma O´STYLE je český výrobce sportovního funkčního oblečení pro celou rodinu.
Kolekci si můžete prohlédnout v pavilonu A2 na stánku číslo 31 nebo na stránkách internetového obchodu www.ostyle.cz.
U příležitosti konání veletrhu získáte na stánku firmy O´STYLE 25% slevu na celý nákup.
Umístění: Pavilon A2 / 31WOOX / dodavatel SUN SKI SPORT s.r.o.
www.woox.cz
Umístění: Pavilon A1 / 492117 OF SWEDEN / dodavatel SPORT REVOLUTION s.r.o.
www.2117.cz
Značka 2117 of Sweden vznikla v roce 2005 a má za sebou velmi dynamický vývoj. Tým, který za značkou stojí, má již 40leté zkušenosti s výrobou oblečení. Hnací silou k založení nové značky byl nedostatek odvahy tradičních značek k výrobě stylového designového oblečení na lyže za rozumnou cenu pro zákazníky a současně nabídnout nadstandardní podmínky pro obchodníky. Filozofií značky 2117 of Sweden je vytvořit kvalitní oblečení čistého skandinávského designu se špičkovou funkčností v náročných podmínkách. V zimní kolekci prezentované na Sportlifu najdete oblečení pro sjezdové lyžování, freeride, snowboard, bežecké lyžování, jogging, spodní prádlo. A co znamená 2117 of Sweden? Nejvyšší bod Švédska – vrchol Sytoppen leží 2117 m nad morem a je celoročně pokryt ledem a sněhem. Mezi milovníky alpského lyžování se jedná o oblíbené místo, protože je severně za polárním kruhem a lyžovat v době slunovratu můžete za denního světla i o půlnoci.
Umístění: Pavilon A1 / 16

 


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště