Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
nyní jako Life!

Veletrh sportovních potřeb a volnočasových aktivit

Turistika v neobvyklých přírodních prostředích

 

Turistika v neobvyklých přírodních prostředích – v tropickém deštném pralese (Amazonie), v písečné poušti (Sahara) a na šestitisícových vrcholech (Andy) aneb s velbloudem či v mačkách, po písku či v sračkách…

Všichni, kdo milujeme turistiku, často vyrážíme do lesů, pahorkatin i vysokých hor, protože nás za to příroda odmění. A všichni víceméně víme, co nás čeká a na co se připravit.

My vám však chceme představit velmi exotická a pro turistiku velmi náročná přírodní prostředí. Proč? Protože se dokáží za vynaloženou námahu odměnit přímo královsky!!

Zveme vás do vlhké a dusné Amazonie, kde neuplatníte žádný z moderních textilních materiálů a s pohorkami prostě pohoříte. Dlouholeté zkušenosti jsou k ničemu a sebelepší orientační smysl vám také nepomůže. Na poušti se nikde neumyjete, vodu si prostě musíte pošetřit na pití. Jemný písek pronikne do jakéhokoliv oblečení a vysoké výkyvy teplot a neustálý suchý vítr nesmiřitelně prověří vaši psychiku. Svět horských velikánů klade vysoké nároky nejen na výstroj ale i na fyzickou kondici, protože výstup do 6000 m n.m. se neobejde bez důkladné aklimatizace.

Tato nezvyklá přírodní prostředí nelze prakticky navštívit bez zkušeností a pomoci domorodců, kromě vlastního dobrodružství v přírodě si odnesete i přátelství místních obyvatel, které tvoří minimálně polovinu všech těch úžasných zážitků… 

Termín přednášky Dalibora Mahela „Turistika v neobvyklých přírodních podmínkách“ bude upřesněn v kompletním přehledu doprovodného programu. Přednáška proběhne v pátek 7. 11. od 14 do 15 hodin v pavilonu V na hlavním pódiu.

Datum: 9.10.2014 9:29:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště