Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SPORT Life
nyní jako Life!

Veletrh sportovních potřeb a volnočasových aktivit

Bruslíš, bruslím, bruslíme v Brně - SPORT Life je u toho!

 

První prázdninový měsíc hostí seriál Inline pro život – LifeInLine Tour moravská metropole – BRNO. Druhé největší město České republiky je třetí zastávkou a vy se můžete těšit na další bezvadný mejdan na inlajnech!
Brno se stane ve dnech 6. a 7. července hlavním městem inline bruslařů všech věkových i výkonnostních kategorií, především však bude patřit všem hobíkům, proto které jsou inlajny skvělou zábavou bez závodních ambicí.

Třetí díl začne v sobotu večer dvouhodinovou Večerní Inline Party od 20:00 do 22:00 v areálu brněnského výstaviště – právě zde si můžete vyzkoušet závodní trať, na které se tento rok poprvé potkají závodní a hobby bruslaři v oddělených závodech. Bruslit se bude na uzavřené trati za doprovodu hudebního auta pod taktovkou známého DJ a komentátora Pavla Cejnara z Evropy 2.

Akce je připravena pro rekreační, občasné, sportovní i závodní bruslaře jakéhokoli věku. Nejmenší ratolesti od 2 do 7 let si mohou poprvé zasoutěžit na odstrkovadlech a v cíli na každé čeká sladká odměna a dokonce i medaile. Starší děti mají svůj kilometr do 7 let a pro 8-9leté, nebo pak 3 km trať, kde se setkají kategorie 10-11, 12-13 let a takzvaní kadeti (dříve dorostenci) ve věku 14-15 let. Na obou tratích jsou připraveny oddělené závody pro registrované a neregistrované. Pro dospělé je připravena nová přibližně ¾ hodinová pohodová trať HOBBY 10 km bez účasti závodních bruslařů. Anebo odpoledne mohou podle svých možností bruslaři zkusit OPEN 10 nebo OPEN 21 km, kde už startují úplně všichni včetně těch nejrychlejších českých i zahraničních závodníků.

Rodiče, kteří nechtějí nechat své potomky doma, mohou soutěžit v kategorii Rodinné týmy. Nemusíte být zrovna z jedné rodiny, ale tým musí obsahovat jednoho muže, jednu ženu (oba libovolného věku) a jedno, dvě nebo tři děti, kterým letos bude nejvíce 13 let. Zaregistrujte se a přijďte si zazávodit na HOBBY Desítce (10 km) a zažijte nevšední neděli. Jako výsledek vašeho týmu bude započítán čas třetího z vás – ať jste tři nebo je vás pět. Zároveň bude každý z vás vyhodnocen ve výsledcích jednotlivců na této 10 km HOBBY trati.

Podobně jako rodinné týmy fungují i Firemní týmy – pokud máte k sobě 2 - 4 kolegy nebo kamarády, vymyslete si jméno týmu, zaregistrujte se a můžete vyrazit.

Toto je ta správná příležitost pro stmelování zaměstnanců: stejné dresy, oblečení, fanoušci v neposlední řadě prezentace vaší společnosti. Ideální teambuilding.


Datum: 28.6.2013 9:27:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie SPORT Life 2016

Video

Současně také

Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště