Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
25.-28.2. 2014

Mezinárodní potravinářský veletrh

POEX – pojem ve světě snacků a cereálních výrobků

 

Firma POEX Velké Meziříčí a.s. byla založena v roce 1993. Od svého vzniku se zabývá především výrobou extrudovaných snacksů a cereálních výrobků, balením suchých plodů a dražováním. Ve svém oboru patří mezi špičku a odpovídají tomu i obchodní aktivity, které jsou zaměřeny především na velké obchodní řetězce, na maloobchodní prodej a v neposlední řadě na výrobní spolupráci s významnými výrobci potravin v České republice. Že nevíte co je to dražování? No přece obalování oříšků a jiných pochutin čokoládou nebo polevou.
Vysokou kvalitu výroby zajišťují pečlivě navržené procesy, které jsou certifikovány externími organizacemi (ISO, OHSAS, BRC a IFS). Sedm výrobků společnosti POEX nese ocenění Ministerstva zemědělství České republiky značku Klasa a to za splnění sedmi nadstandardních kritérii. V poslední době se zákazníci stále více zajímají o kvalitu a původ potravin, které jedí. Společnost POEX získala označení Český výrobek pro celou řadu svých výrobků. Označení Český výrobek garantuje, že produkt byl zpracován na území ČR a dodržuje stanovený minimální podíl hlavní suroviny z tuzemských zdrojů. Ocenění Český výrobek je garantováno Potravinářskou komorou ČR.
Poslední novinkou, která se na trhu objeví a rozšiřuje nabídku firmy POEX v této kategorii, jsou bezlepkové křehké peřinky  s vanilkovou a čokoládovou náplní Cryspy pillows. Firma POEX je prestižním vystavovatelem na veletrhu SALIMA 2014. Více informací na: www.poex.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

  

Fotogalerie

Video

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
27.2.-2.3. 2018


MBK
27.2.-2.3. 2018


INTECO
27.2.-2.3. 2018


EmbaxPrint
27.2.-2.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště