Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
6.-9.3. 2014

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Doprovodný program

 

1. Centrální pódium

Čtvrtek 6.3.2014

9.30 hod.
Videoprojekce

10.30 hod.
Zahájení moderátorem, přivítání, seznámení s denním DP

11.00 hod.
SRŠ VODŇANY - FILETOVÁNÍ KAPRA + prezentace školy

11.30 hod.
Soutěž nebo Videoprojekce

13.00 hod.
SRŠ TŘEBOŇ-FILETOVÁNÍ KAPRA, vaření, prezentace školy

13.30 hod.
Prezentace škol - Mendelova Univerzita, Jihočeská Univerzita

14.00 hod.
JAKUB VÁGNER: ZÁŽITKY Z CEST
LOSOVÁNÍ DENNÍ TOMBOLY

15.30 hod.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA, prezentace školy

16.00 hod.
DARRELL PECK, jeden z nejlepších kaprařů na světě: NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ RYBÁŘSKÉ VÝPRAVY 2013
LOSOVÁNÍ DENNÍ TOMBOLY

17.15 hod.
Videoprojekce


Pátek 7.3.2014

9.30 hod.
Zahájení moderátorem, přivítání, seznámení s denním DP

9.45 hod.
SRŠ TŘEBOŇ-FILETOVÁNÍ KAPRA, vaření, prezentace školy

10.15 hod.
JIŘÍ MATEJ: PLAVANÁ A FEEDER - NOVINKY, MÍCHÁNÍ
KRMENÍ, MONTÁŽE A DALŠÍ VYCHYTÁVKY
LOSOVÁNÍ DENNÍ TOMBOLY

11.15 hod.
Prezentace škol - Mendelova Univerzita, Jihočeská Univerzita

11.45 hod.
TOMÁŠ BLAŽEK: SPLNĚNÝ SEN TOMÁŠE BLAŽKA  

12.30 hod.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA, prezentace školy

13.00 hod.
JAKUB VÁGNER: ZÁŽITKY Z CEST
LOSOVÁNÍ DENNÍ TOMBOLY

14.15 hod.
JAN DUFEK: LOV TROFEJNÍCH MNÍKŮ MOŘSKÝCH V NORSKU

15.00 hod.
SRŠ TŘEBOŇ-FILETOVÁNÍ KAPRA, vaření, prezentace školy

15.30 hod.
SOUTĚŽ O NEJVĚTŠÍHO JEDLÍKA  (soutěž v pojídání nejen rybích prstů)  nebo PREZENTACE RYBÁŘSKÝCH PRUTŮ „Kolik unese, aby se nezlomil?“

16.15 hod.
DARRELL PECK, jeden z nejlepších kaprařů na světě:  NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ RYBÁŘSKÉ VÝPRAVY 2013
LOSOVÁNÍ  DENNÍ  TOMBOLY

17.30 hod.
Videoprojekce


Sobota 8.3.2014

9.30 hod.
Zahájení moderátorem, přivítání, seznámení s denním DP

9.45 hod.
SRŠ VODŇANY - FILETOVÁNÍ KAPRA, prezentace školy

10.15 hod.
Prezentace škol - Mendelova Univerzita, Jihočeská Univerzita

10.45 hod.
KAREL NIKL: ZÁVODNÍ TAKTIKY, KRÁTKODOBÝ LOV

11.45 hod.
PETER HORŇÁK, vicemistr světa v přívlači: MISTROVSTVÍ SVĚTA 2013  - TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU
LOSOVÁNÍ  DENNÍ  TOMBOLY

13.00 hod.
VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE VYSTAVOVATELŮ

13.30 hod.
SRŠ TŘEBOŇ - FILETOVÁNÍ KAPRA, vaření, prezentace školy

14.00 hod.
JOSEF KONOPÁSEK  – vicemistr světa ve FEEDERU  a státní trenér ROMAN SRB o MS 2013 v Jihoafrické republice: CESTA DO NEZNÁMA
LOSOVÁNÍ  DENNÍ  TOMBOLY

15.00 hod.
JAKUB VÁGNER: ZÁŽITKY Z CEST

16.00 hod.
STEFAN CSERNAVA, specialista na lov přívlačí: LOV CANDÁTŮ Z LODI NA JIGGING
LOSOVÁNÍ  DENNÍ  TOMBOLY

17.15 hod.
Videoprojekce


Neděle  9.3.2014

9.30 hod.
Zahájení moderátorem, přivítání, seznámení s denním DP

10.00 hod.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA + prezentace školy

10.30 hod.
PETER HORŇÁK, vicemistr světa v přívlači: MISTROVSTVÍ SVĚTA 2013  - TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU
LOSOVÁNÍ  DENNÍ  TOMBOLY

11.45 hod.
SRŠ TŘEBOŇ - FILETOVÁNÍ KAPRA, vaření, prezentace školy

12.45 hod.
STEFAN CSERNAVA, specialista na lov přívlačí: LOV CANDÁTŮ Z LODI NA JIGGING
LOSOVÁNÍ  DENNÍ  TOMBOLY

13.15 hod.
Prezentace škol á 15 min. (Mendelova univerzita, Jihočeská univerzita)

13.30 hod.
JAKUB VÁGNER: ZÁŽITKY Z CEST
LOSOVÁNÍ  DENNÍ  TOMBOLY

15.00 hod.
Videoprojekce

2. Ostatní prostory DP

Budou využity k nácviku MUŠKAŘENÍ, soutěžím s AQUAZORBINGEM, soutěžím v „rybolovu“, poznávání živých ryb, aj.

(změna programu vyhrazena)

Mohlo by vás zajímat

Videopozvánka

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
23.-26.3. 2017


Svět ženy
23.-26.3. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště