Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Doprovodný program

Místo konání: Centrální pódium

Čtvrtek 8. 3. 2012  

10.00h.  
DVD projekce

12.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

12.15h.
M. Čermák, D. Olejník – HÁROMFA a GH

13.00h.
Karol Schulz – MUŠKAŘENÍ A PŘÍVLAČ NA KUBĚ  A ALJAŠCE

14.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

14.15h.
p. Blažek – LOV KAPRŮ NA FRANCOUZSKÝCH JEZERECH

15.15h.
DVD – HÁROMFA 2009

16.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

16.20h.
Tanec ZLATÉ RYBKY

16.30h.
LOSOVÁNÍ DENNÍ ANKETY

17.00h.
DVD – HÁROMFA 2010

17.55h.
Tanec ZLATÉ RYBKY

18.00h.
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ VÝSTAVY RYBAŘENÍ PRO VYSTAVOVATELE, PŘÍPITEK, DROBNÉ OBČERSTVENÍ


Pátek 9. 3. 2012   

10.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

10.15h.
Fr. Miko – PŘEDSTAVENÍ LUHAČOVICKÉHO REVÍRU

10.30h.
DVD ŽIJEME LOVEM KAPRŮ I

11.00h.
M. Tychler – FEEDER A VELKÉ RYBY

12.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

12.15h.
Soutěž v pojídání rybích prstů „NEJRYCHLEJŠÍ JEDLÍK“
uvádí brněnský herec Zdeněk Junák

13.00h.
Vystoupení Zdeněk JUNÁK

14.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

14.15h.
D. Němec – SEZÓNA 2011, SVAZOVÉ VODY ČR

15.00h.
L. Roza -  MUŠKAŘSKÉ ZÁVODY, ZÁKLADY MUŠKAŘENÍ A MS V ITÁLII

15.30h.
Karol Schulz – MUŠKAŘENÍ A PŘÍVLAČ NA KUBĚ  A ALJAŠCE

16.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

16.20h.
Tanec ZLATÉ RYBKY

16.30h.
LOSOVÁNÍ DENNÍ ANKETY

17.00h. 
DVD ŽIJEME LOVEM KAPRŮ II


Sobota 10. 3. 2012  

09.30h.
DVD HAROMFA 2011

10.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

10.15h.
Fr. Miko – PŘEDSTAVENÍ LUHAČOVICKÉHO REVÍRU

10.30h.
DVD ŽIJEME LOVEM KAPRŮ III

11.00h.
J. Kratěna – FRANCOUZSKÉ KAPRAŘSKÉ PUTOVÁNÍ

12.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

12.15h.
Tanec ZLATÉ RYBKY
Představení soutěžních výrobků,
Vyhlášení soutěže vystavovatelů a ocenění vítěze, losování a předání hlavní ceny hodnotících.

13.00h.
M. Kučera – LOV KAPRŮ NA ČESKÝCH VODÁCH

14.00h.
L. Krása – KAPŘÍ VIDEO

15.00h.
„LÁMÁNÍ PRUTŮ“

15.40h.
Autogramiáda Petra Kuchaře a Libora Podmola

16.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

16.15h.
Karol Schulz – MUŠKAŘENÍ A PŘÍVLAČ NA KUBĚ  A ALJAŠCE

17.00h.
DVD ŽIJEME LOVEM KAPRŮ III                                       


Neděle 11.3.2012

Neděle dětem – maškarní neděle ve stylu vodního světa
(registrace masek, soutěže pro děti mimo centr. podium do 12.00 h.)

9.30h.  
DVD - HAROMFA  2011

10.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

10.15h.
Fr. Miko – PŘEDSTAVENÍ LUHAČOVICKÉHO REVÍRU

10.30h.
I. Juřička,  P. Převor – MAXCARP NA LOVU

11.00h.
DVD ŽIJEME LOVEM KAPRŮ III

12.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

12.15h.  
Soutěž v pojídání rybích prstů pro děti  „NEJHLADOVĚJŠÍ JEDLÍČEK“

13.00h.
Vyhlášení nejhezčích masek

13.30h.
DVD – NEMO, Rákosníček

14.00h.
SRŠ VODŇANY  - FILETOVÁNÍ KAPRA

14.15h.
Karol Schulz – MUŠKAŘENÍ A PŘÍVLAČ NA KUBĚ  A ALJAŠCE 

15.00h.
LOSOVÁNÍ DENNÍ ANKETY


 Prostor na vaření:
Čtvrtek 8.3. až Neděle 11.3.   11.00h., 13.00h. 15.00h.
OD FILETOVÁNÍ PO PŘÍPRAVU  RYBÍCH SPECIALIT
Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína Třeboň představí maximální využití a  zpracování  českých ryb. Výsledky jejich umění si budou moci návštěvníci také ochutnat.


Ostatní prostory DP budou využity k soutěžení dospělých i dětí, s možností zajímavých výher, výstavce  ryb,  k rozšíření vědomostí o rybách  českých vod, rybářských revírech, ale i o ekologii v přírodě i v běžném  životě.


Nedělní „Vodní maškarní bál“ pobaví rodiče i děti množstvím soutěží, bohatých rybářských výher a připraví tak krásné prožití jedné zimní neděle.  Čtyřdenní program zkrášlí hostesky v roli vodních panen, vodník u rybníka, malování na obličej, létající ryby, skákací vodní hrad, soutěžní jízda na motorových kolech, autogramiáda FMX závodníků  a mnoho dalších překvapení.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště