Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
19.-22.9. 2017

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek
reha-med-spa-care-50+

Vystavovatelé veletrhu MEDICAL FAIR Brno preferují jarní termín

 

Na základě požadavků dodavatelských firem zdravotnické techniky se veletrh Medical Fair Brno přesune z října 2012 do termínu 14. – 17. května 2013.

Bude se konat společně s Mezinárodním veletrhem rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek REHAPROTEX. Tyto dva samostatné projekty budou doplněny o nová aktuální témata, související např. s péčí o pacienty ve stáří či péčí sociální aj.

Pod názvem Kongres Medical Fair Brno se v říjnu 2012 na brněnském výstavišti uskuteční řada odborných kongresů, sympozií a seminářů s mezinárodní účastí společně s doprovodnou výstavou přístrojů a služeb pro zkvalitnění zdravotní péče.

Kongres odstartuje již v pondělí 15. října a poslední semináře a sympozia se uskuteční v sobotu 20. října. V programu nebude chybět například konference České společnosti pro sterilizaci STERIL.CZ, Mezinárodní kongres miniinvazivní a robotické chirurgie, Interaktivní kongres hojení ran, mezinárodní kongres eHealth, Kongres České lékařské společnosti J.E.Purkyně a další nová témata.

Datum: 31.8.2012 7:38:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště