Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
19.-22.9. 2017

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

MEYRA iGo je první mikroskůtr do interiéru

 

 První mikroskútr na světě, ideální společník v interiéru. Novinka pro zákazníky, kteří hledají možnost pohybu ve velmi malých prostorech. Mikroskútr iGo je velice kompaktní a jeho poloměr otáčení začíná již na 50 cm! Díky svému technickému provedení umožňuje mikroskútr iGo velmi pohodlný přesun s jednoduchým ovládáním.

Díky lehkému způsobu sestavení a rozložení do tří dílů šetří místo a umožňuje nekomplikovaný transport (převoz) v osobním autě.

Bezproblémové otáčení je díky pohonu prostředních kol možné i v nejmenších prostorech – poloměr otáčení již od 50 cm – perfektní do domácnosti!

Motory 200 W zvládnou hmotnost uživatele až 120 kg a ani vyšší koberce pro něj nejsou překážkou.

 


Světově známá značka MEYRA slaví v tomto roce 80ti leté výročí. Na českém trhu působí značka MEYRA od roku 1991. Moto firmy MEYRA „usnadníme lidem pohyb“ nejlépe vystihuje náš cíl, tedy snahu zkvalitnění života lidem s handicapem.

Naše produkty jsou nezbytnými společníky osob se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, kteří jim pomáhají překonávat drobné i velké překážky, jimž čelí v každodenním životě.

Díky našim kamenným prodejnám a odborným poradcům, viz kontakty, mají naši zákazníci možnost návštěvy a vyzkoušení vozíků a pomůcek přímo na místě. Nabízíme široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných pomůcek a zvedáků.  

Více informací najdete na našich stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu na veletrhu Rehaprotex 2017.

 

Datum: 16.8.2017 10:10:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště