Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
19.-22.9. 2017

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek
reha-med-spa-care-50+

RESI Třeboň

 

Na veletrhu Medical Fair Brno 2013 se představí společnost RESI Třeboň - tradiční výrobce rehabilitačních lehátek v České republice.

Po 15 letech výroby jsou lehátka JORDAN a rehabilitační potřeby velice oblíbené nejen v nemocnicích, ale i u soukromých lékařů a fyzioterapeutů. Svůj sortiment tato firma neustále rozšiřuje. Základní nabídka stolů a lehátek je tvořena 50 modely lehátek pro rehabilitaci, fyzioterapii, Vojtovu metodu cvičení, gynekologii a ostatní medicínské obory. Nedílnou součástí jsou i odpočinková a transportní lehátka včetně sprchovacích lehátek. Jako jediní výrobci v České republice dokáží v RESI Třeboň snížit u některých typů lehátek nástupní výšku na 30 cm, což je mnohem vhodnější pro imobilní pacienty, především pro rehabilitaci Vojtovou metodou na stolech JORDAN řady E. Nově nabízí pro lehátka JORDAN řady F a řady G možnost přiobjednání konstrukční úpravy pro Trendelenburgovu polohu.

Veškerá výroba je soustředěná ve výrobním závodě v Třeboni, kde je na výrobky poskytován záruční i pozáruční servis. Zákazníkům společnost doporučuje provádění každoroční bezpečnostně technické kontroly zdravotnického prostředku servisním technikem RESI Třeboň.

Firma nabízí také doplňkový nábytek pro zdravotnictví, kterým lze vybavit ordinace i rehabilitační centra. Jedná se o stoličky, židle, otočná křesla, lavice do čekáren, zástěny a veškeré vybavení pro rehabilitaci. Dále je možné vybírat z širokého sortimentu rehabilitačních pomůcek. Jedná se o odborné knihy, míče, žíněnky, ribstole, podložky pro polohování atd., vše co k rehabilitaci a fyzioterapii potřebujete.

Přijďte navštívit expozici společnosti RESI Třeboň v pavilonu A2 číslo stánku 045. Rádi Vám předvedou fungování lehátek i jakými doplňky si je můžete vybavit. Na základě Vašich požadavků Vám poradí nejvhodnější řešení.

Další informace a on-line shop naleznete na www.resi.cz

Datum: 19.4.2013 9:59:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště