Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
19.-22.9. 2017

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

Medicco: QUICKIE KRYPTON - ultimátní ultralehký vozík

 

Nejlepší ve své třídě! Už od začátku vývoje nám bylo jasné, že další produktová řada našich vozíků vyžaduje něco zvláštního. Naším posláním bylo vyrobit ten nejlepší Quickie vozík v historii. Chtěli jsme novou vlajkovou loď, která ztělesňuje samotnou podstatu našeho inovativního snažení. Podařilo se nám vytvořit dokonalý Quickie disponující tou nejmodernější technikou, obdařený nadčasovým designem za použití těch nejlepších materiálů.

Kompromisy nebyly na místě. Jediným materiál, kterého jsme mohli využít k dosažení té nejvyšší kvality, je oxidované uhlíkové vlákno. Výsledným efektem je až neuvěřitelná pevnost a pružnost ukrytá do plně přizpůsobivé koncepce invalidního vozíku.

Představujeme vám nový, unikátní karbonový vozík Krypton. Vozík se skládacím nebo pevným rámem.


 

„Improving people's lives“ neboli „zlepšování lidských životů“ pro lidi se zdravotním handicapem, tak zní motto i cíl jak naší společnosti MEDICCO, tak i naší mateřské společnosti Sunrise Medical, jíž jsme součástí a kterou na českém trhu pod obchodním názvem MEDICCO reprezentujeme.

Zdravotní handicap ve formě pohybového postižení s sebou přináší absolutní závislost na technickém vybavení a každá drobnost může znamenat obrovský rozdíl v kvalitě života lidí na vozíku. Proto se soustředíme na dosažení maximální kvality zdravotních prostředků i služeb, které poskytujeme našim klientům. Díky neustálému vývoji a aplikaci nejnovějších technologií svým klientů přinášíme vždy to nejlepší.

Na českém trhu působíme od roku 2000. Díky našemu spojení se Sunrise Medical patříme k světovým lídrům v oblasti vývoje, výroby a distribuce mechanických vozíků, elektrických vozíků, skútrů, klinických sedacích systémů a celé řady dalších zdravotních prostředků.

Vývoj a výroba našich produktů probíhá v našich výrobních závodech v Německu, USA, Mexiku, Velké Británii, Španělsku a Číně.

Naše klíčové produktové řady pod označením Quickie, Zippie, Breezy, Sterling, JAY a Coopers jsou distribuovány ve více než 130 zemích po celém světě.

V České republice nabízíme a distribuujeme naše produkty a služby prostřednictvím celorepublikové sítě našich odborných obchodních zástupců a servisních techniků.

Spolupracujeme s celou řadou odborníků, terapeutů a samozřejmě koncových uživatelů, kteří nám pomáhají porozumět jejich potřebám a požadavkům.

Pro zlepšování oboustranné komunikace a výměnu nejnovějších poznatků organizujeme pod souhrnným názvem STEPS celou řadu vzdělávacích seminářů a školicích programů zaměřených na všechny klinické i sociální aspekty života lidí s pohybovým handicapem.

Prostřednictvím našich produktů a služeb se snažíme zlepšit život lidem s handicapem

Prostředky zdravotní techniky pro vozíčkáře - Mechanické vozíky, elektrické vozíky, sportovní vozíky, skútry pro handicapované...

Více informací naleznete na našich stránkách nebo na našem stánku.

Ocenění firmy:

 • Cena ČSTPS 2008 - Quickie Shark Sport
 • MEIDCAL FAIR Award 2008 - JAY J3
 • MEDICAL TRIBUNE 2008 - JAY J3
 • HOSPIMedica Award 2006 - Groove
 • Zaměstnavatel bez bariér 2006 (2. místo)
 • Aura 2005
 • Hospimedica Award 2005 - Breezy Relax
 • Zlatý Rehaprotex 2003
 • Cena ČSTPS 2003
 • Zlatý Rehaprotex 2002
 • Cena ČSTPS 2002

 

Datum: 14.8.2017 13:39:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště