Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
19.-22.9. 2017

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

GOZ METAL nabízí výrobky určené pro imobilní a handicapované osoby

 

Společnost GOZ METAL s.r.o. působí úspěšně na trhu již od roku 1992. Mezi hlavníaktivity společnosti patří návrh, dodávka a montáž schodů, zábradlí, bran a branek.GOZ METAL s.r.o. je mimo jiné také výrobcem koupelnových doplňků aGASTRO zařízení. Od roku 2000 se firma zabývá výrobou REHA programu-výrobky určené pro imobilní a handicapované osoby.

REHA program je určen především pro osoby tělesně postižené, invalidní a stabilně upoutané na vozíček. Program je určen taktéž osobám, které se ocitly na invalidním vozíčku krátce po úraze, nebo mají pooperační režim. Dobře poslouží také všem, kteří trpí dlouhodobými problémy se vstáváním a v neposlední řadě také seniorům.

REHA invalidní program je ucelená řada výrobků, která nabízí široký sortiment zboží od výklopných zrcadel přes madla až po sprchová sedátka, což Vám umožní provádět osobní hygienu v pohodlí a bez starostí. Naše firma Vám poradí, které madlo je vhodné k toaletě, k umyvadlu a které do sprchového koutu či k vaně. Způsob umísťování REHA prvků ve veřejných prostorách je samozřejmě opatřen vyhláškou Ministerstva pro místí rozvoj ŘC č. 398/2009 Sb. o obecných technických požadavcích zabezpečujících bezbariérové užívání staveb.  

Pomůžeme Vám také s dokončením Vaši koupelny a toalety tak, abyste nemuseli opět za krátký čas řešit další úpravy a změny. Použitím kvalitních a odolných materiálů při výrobě sanitárních prvků budete dříve řešit rekonstrukci obkladů a dlažeb nežli výměnu provozem poškozených a zkorodovaných koupelnových doplňků.  Mezi tyto materiály patří nerezová ocel (jakosti AISI304 nebo AISI316) s leštěnou nebo kartáčovanou povrchovou úpravou. I přes agresivnost vlhkého prostředí v prostorách koupelen a toalet, díky těmto materiálům, poskytujeme na výrobky záruku 10 let.

Naše firma Vám ráda vyjde vstříc i při výrobě atypických výrobků, dle Vašich požadavků.  

 

 

 


 

 

Datum: 15.8.2017 10:07:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště