Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
19.-22.9. 2017

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek
reha-med-spa-care-50+

Koncepce veletrhu REHAPROTEX 2017

1.11.2016

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek REHAPROTEX se na základě rozhodnutí výstavního výboru uskuteční na brněnském výstavišti od 19. do 22 září 2017.

Koncepce veletrhu REHAPROTEX 2017

Změna termínu a formátu veletrhu REHAPROTEX

24.5.2016

Výstavní výbor veletrhu REHAPROTEX, složený ze zástupců nejvýznamnějších firem, asociací, renomovaných odborníků z komerční i vědecké sféry, představitelů státní správy, samosprávy i neziskového sektoru rozhodl na svém zasedání koncem měsíce dubna o změně konceptu a termínu konání veletrhu.

Změna termínu a formátu veletrhu REHAPROTEX

Veletrhy ukázaly novinky pro zdraví a rehabilitaci

3.11.2015

Návštěvníci se na brněnském výstavišti seznámili s novými výrobky a trendy ve zdravotnictví, rehabilitaci, sociálních službách i péči o seniory. Veletrhy MEDICAL FAIR Brno a REHAPROTEX byly pro veřejnost otevřeny po čtyři dny a jejich součástí se stal také rozsáhlý doprovodný program oslovující jak odborníky z oblasti zdravotnictví a sociální péče, tak širokou veřejnost.

Veletrhy ukázaly novinky pro zdraví a rehabilitaci

TOP REHAPROTEX A MEDICAL FAIR Brno

27.10.2015

V rámci veletrhů proběhla exponátová soutěž TOP REHAPROTEX A TOP MEDICAL FAIR Brno 2015 odborné veřejnosti, do níž vystavovatelé přihlásili 31 výrobků. O výsledku rozhodovalo hlasování odborné veřejnosti jak na webových stránkách veletrhu, tak přímo v pavilonech A1 a A2.

TOP REHAPROTEX A MEDICAL FAIR Brno

Na trh přichází extrémně lehký mechanický vozík

23.10.2015

Českou premiéru má na veletrhu REHAPROTEX italský mechanický vozík MONO. Novinka s inovativní konstrukcí a atraktivním designem překvapí hlavně nízkou hmotností a flexibilním využitím.

Na trh přichází extrémně lehký mechanický vozík

NRZP usiluje o zlepšení podmínek pro pečující osoby

22.10.2015

Příspěvek na péči se zvýší, ale později a méně, než by bylo třeba. O problémech osob pečujících o své blízké jednal na brněnském výstavišti seminář Národní rady osob se zdravotním postižením ČR (NRZP).

NRZP usiluje o zlepšení podmínek pro pečující osoby

Týden zdravotnictví v Brně 2015

20.10.2015

Na veletrzích MEDICAL FAIR BRNO a REHAPROTEX na návštěvníky čekají zajímavé novinky z oblasti zdravotní, rehabilitační a sociální péče, řada informací z oblasti prevence a ochrany zdraví, ale také nabídka cíleně zaměřená na seniory a děti. V doprovodném programu vystoupí renomovaní lékaři a další odborníci, k dispozici budou preventivní vyšetření, poradenství a mnoho dalšího. Návštěvníci si mohou výrobky na místě zakoupit.

Týden zdravotnictví v Brně 2015

Dětský koutek

16.10.2015

Na veletrhu REHAPROTEX bude pro návštěvníky s dětmi opět otevřen dětský koutek. Je určen pro děti od 3 let. V koutku se o děti postará příjemný personál, budou mít k dispozici mnoho krásných hraček a malé občerstvení. Rodiče si zatím mohou v klidu prohlédnout expozice veletrhu.

Dětský koutek

Do zábavního vědeckého parku VIDA! s 20% slevou!

16.10.2015

Každý kdo v období od 21.10. – 1.11. 2015 předloží na pokladně VIDA! vstupenku z veletrhů MEDICAL FAIR Brno a REHAPROTEX, získá 20% slevu na vstupné.

Do zábavního vědeckého parku VIDA! s 20% slevou!

eHealth Day 2015

6.10.2015

Konference eHealth Day pořádané odborným časopisem Sdělovací technika jsou již po více než deset let tradiční příležitostí pro výměnu názorů a zkušeností všech zainteresovaných subjektů na poli elektronického zdravotnictví, telemedicíny a aplikací informačních a komunikačních technologií pro efektivní zajištění zdravotní péče. V letošním roce se podzimní konference eHealth Day uskuteční 22. října 2015 na brněnském výstavišti jako součást doprovodného programu veletrhu Medical Fair Brno a přinese aktuální informace o aktivitách Platformy pro podporu elektronického zdravotnictví v ČR, ČLS JEP, ICT Unie a dalších subjektů aktivních v oblasti eHealth.

eHealth Day 2015

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště