Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

 


Společnost Veletrhy Brno, a.s. přichází s novinkou pro realizaci významných konferencí a kongresů. Od 1.března zahajuje činnost kompletně zrekonstruovaný pavilon E, který je nově přebudován na kogresové centrum. Prostory pavilonu E prošly náročnou rekonstrukcí a nabízí nyní celkem 4 moderní kongresové sály.

Pavilon E se vedle jiných prostor používal pro kongresové účely již v minulosti, nyní je však pozice Éčka ještě silnější, a to především díky vybudování nového sálu v prvním patře.

Sál E1 je již trvale vestavěn ve výstavním prostoru a nabízí maximální kapacitu až 960 osob. Díkyvariabilnímu řešení je však možné celý sál rozdělit na více menších sálů. Jedinečnost tohoto kongresového sálu zvyšuje také prostorné foyer, sloužící pro konání doprovodných výstav, prezentace, podávání cateringu apod.

V kongresovém pavilonu se nachází další tři menší sály pro paralelní konference, k dispozici jsou samostatné kanceláře pro separátní jednání.

Kongresový pavilon E nabízí maximální komfort pro pořádání vědeckých, lékařských či jiných odborných konferencí a splňuje tak očekávání nejnáročnějších uživatelů.

Kongresový pavilon E je idálním kogresovým prostorem také díky svému okolí. Je propojen s hotelem Holiday Inn, v jeho těsné blízkosti je kryté parkoviště pro 900 automobilů a přímo k pavilonu vede sjezd z dálnice D1. Brněnské výstaviště opět potvrzuje, že je významnou kongresovou destinací v České republice.

 


 

Vyhledat můj veletrh> Proč veletrh
> Expoindex
> Jak uspět na veletrhu
> Proč vystavovat na veletrhu

Areál výstaviště