Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Na brněnském výstavišti se předvede 150 tatérů z celého světa

Brno 12. září (ČTK) - Více než 150 tatérů z celého světa předvede své schopnosti na brněnském výstavišti. Nová akce nazvaná Tatoo Grand Prix dá 21. a 22. října prostor ostříleným mistrům i novým talentům. Jedním z cílů je představit kvalitní tetování jako umělecký směr v mnoha stylových podobách, sdělil ČTK z organizátory brněnský tatér Marek Menšík.

Zároveň chtějí pořadatelé přispět k dalšímu sblížení různých subkultur, které se utvářejí kolem tetování, graffitti nebo současné rokenrolové scény. Širší zaměření se odráží také v doprovodném programu.

Organizátoři pro návštěvníky chystají třeba koncerty, kabaretní představení a ukázky tance u tyče jako moderní pohybové disciplíny. V plánu je exhibice graffitti a street artu s mezinárodní účastí. Děti se mohou zúčastnit tvůrčí dílny a ukázek graffitti.Další důležitou součástí doprovodného programu bude přehlídka klasických i speciálně upravených vozidel označovaných jako hot rods, rat rods nebo café racers.Soutěž tatérů se uskuteční v pavilonu H, návštěvníci tam musejí zaplatit vstupné. Tatéři se utkají ve 13 kategoriích, porota vybírala z 500 zájemců. Venkovní doprovodný program bude přístupný zdarma. Více informací pořadatelé průběžně zveřejňují na webu www.tattoograndprix.cz.

 

Datum: 19.9.2017 14:42:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště