Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Hearth of Music

 

ALL-IN CONCERTS Vám srdečně přináší nový projekt HEART OF MUSIC - propojující lidi, zážitky a hudbu, který bude probíhat v srdci Evropy České republiky a bude představovat sérii unikátních koncertů všech možných žánrů.

Hip Hop edice se uskuteční v magickém datu 11.11.2016 jenom a pouze v Brně a to přímo na brněnském výstavišti v nejmodernějším pavilonu P s několika tisícovou kapacitou!

Exkluzivně na jednom místě se představí Ti nejlepší z československé Hip Hop & Rap scény na největší halové akci.

Potvrzení interpreti:
♛ KONTRAFAKT (Rytmus, Ego, Anys)
♛ MAJK SPIRIT - PRIMETIME TOUR + live band
♛ SEPAR + DMS
♛ EKTOR
♛ PIL C
♛ EL NINO 
♛ ALESS
♛ NERIEŠ
♛ DJ´s party Stage (VIP zóna)
♛ DJ FRIKY, DJ LUCKY BOY, DJ DISKOTEK a DJ SADDAN

STREET FOOD AREA s nejlepšími podniky ne jenom z Brna + FOODTRUCKS / Speciální atmosféra halové akce / Společné featuringy interpretů / Prodejní stánek MERCHU interpretů + další stánky naších partnerů se zbožím za zvýhodněné předvánoční ceny / CHILL-OUT ZONE / ABUELO BAR s míchanými drinky a další.

VIP vstupenka

VIP vstupenka obsahuje:speciálně rozdělený sektor vepředu a vedle pódia / VIP lounge s DJ´S stage / Vlastní bary a zázemí s výhledem na backstage / Fotokoutek / Barber shop / Vlastní WC / Šatna zdarma

Vstup na akci HEART OF MUSIC - HIP HOP EDITION je povolen pouze osobám starším 15ti let. Mladším 15ti let je vstup povolen pouze v doprovodu osoby starší 18ti let nebo zákonného zástupce!

Vstupenky:

www.allinconcerts.cz/heartofmusic

 

 

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště