Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Brno zažilo unikátní závod Urban Challenge. Po střechách aut skákalo přes třináct set běžců

Poprvé v Brně a hned mimořádný úspěch. Souboj nadšenců s městským prostředím s názvem Urban Challenge přilákal na brněnské výstaviště více než třináct stovek účastníků.


„Sešlo se tady velké množství lidí, kteří vytvořili naprosto úžasnou atmosféru. Což je pro nás velmi důležité také z toho důvodu, že bychom z této akce rádi udělali každoroční tradici. Už teď se začínáme připravovat na novou sezonu,“ popisoval jeden z organizátorů Ivan Šlehobr.

Závodníci na své pětikilometrové misi absolvovali více než pětadvacet překážek, pečlivě vybraných a připravených tak, aby společně s atmosférou prázdných pavilonů výstaviště navodily jedinečnou atmosféru. Běžci se tak proháněli nejen po střechách aut, ale také překonávali kontejnery nebo zdolávali schody v pavilonech brněnského výstaviště.

Patronem akce byl bývalý fotbalista brněnské Zbrojovky Petr Švancara, přímo do závodu se pak pustil například jeden z nejlepších českých kickboxerů Zdeněk ,,Gauny" Pernica. „Zažil jsem už hodně, ale tohle je pro mě něco úplně nového. Do takového prostředí se jen tak nepodíváte a za těch pět kilometrů běhu to teda rozhodně stálo,“ usmíval se úspěšný český bojovník.

Na své si přišli v rámci souboje s pětikilometrovým okruhem nejen dospělí, ale také mladší nadšenci. Pro děti do šesti let organizátoři připravili překážkovou dráhu v zázemí akce, starší se mohli vyřádit na okruzích v délkách 900 a 1800 metrů.

 

Datum: 19.6.2017 10:17:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště