Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Bibetta – královna neoprenových výrobků pro děti

 

Značka Bibetta se zrodila v roce 2004, kdy láska k surfování pronikla do klasického rodinného života. Zakladatel Bibetty, Paul Brown, produktový designér, otec a vášnivý surfař, vyzkoušel na své dcerce mnoho druhů bryndáčků. Brzy však přišel na to, že žádný z nich není ideální a nesplňuje to, co by od bryndáčku očekával. Napadlo ho, že materiál, z něhož je vyroben jeho surfařský oblek, tedy neopren, by poskytl perfektní řešení. Neopren je ideální, jelikož je sám o sobě nepromokavý, pružný, je měkký a příjemný na dotek, je téměř odolný proti skvrnám a vytrvalý a odolný; zkrátka perfektní materiál pro bryndáčky!

Bibetta každoročně představuje nové a jedinečné designy svých výrobků, které vychází z běžných denních potřeb rodin s malými dětmi. Mnohé výrobky se mohou pyšnit různými oceněními.  Nyní je tato značka také uváděna na český a slovenský trh. Jejím distributorem je společnost Belvela.

Škála výrobků je opravdu široká. Naleznete v ní jednak zmiňované bryndáčky v různých barevných provedeních a ve variantě s rukávy či bez rukávů, ale také neoprenové přebalovací podložky, jídelní podložku vhodnou na jezení doma nebo v restauraci, slintáčky, odříhávací dečku, termoobaly na láhev a další skvělé výrobky. To vše si můžete přijít prohlédnout na stánek společnosti Belvela na letošním veletrhu Prodítě či prozkoumat jednotlivé výrobky na webu. 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Souběžně také

Svět ženy
15.-18.3. 2018


RYBAŘENÍ
16.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště