Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRINTexpo
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh technologií pro tisk, signmaking a signage

Appec Group představí ekonomickou verzi balícího stroje BSV 32

 

Obchodní společnost Appec Group a.s. uvádí na trh nejen výrobky vlastní, ale i jiných světových výrobců pro balení a dávkování potravinářských, chemických, farmaceutických a průmyslových produktů. Zákazníci se setkávají s obchodní značnou AppecAstro od roku 1998. Výkon, kvalita, spolehlivost, uživatelská přívětivost, rychlá servisní podpora, to jsou hlavní zásady, kterými se řídí při konstrukci svých strojů.

Na veletrhu EMBAX představí společnost Appec Group HADICOVÝ BALICÍ STROJ BSV 32 ECONOMIC. Ekonomická verze vertikálního hadicového balícího stroje s decentralizovaným, kombinovaným pohonem hlavních mechanismů. Ekonomicky výhodná volba pro balení sáčků s proloženým dnem. Možnost vybavení potahu folie a pohonu příčných čelistí elektronicky řízenými servomotory. Výborný poměr výkon / cena, nízká zástavbová výška a velmi snadná obsluha. Ideální volba pro drobné provozy, ale také jako zálohový stroj ke stroji vyšší kategorie.

Technická specifikace BSV 32 ECONOMIC:

Maximální výkon stroje 80 sáčků / minuta
Maximální objem dávky 6 000 ml
Elektrické napájení 3x400 V / 50 Hz
Elektrický příkon 2,5 kW – 3,5 kW
Hmotnost stroje 600 kg
Rozsah průměrů tubusů 22 až 154 mm
 Max. šíře fólie 640 mm.
Max. šířka příčných svařovacích čelistí 320 mm
Maximální otevření svařovacích čelistí 135 mm
Spotřeba vzduchu
3,5 - 12m3 /h, pracovní tlak 0,6 MPa

 

V roce 2008 převzala společnost Appec Group hlavní část výrobního programu tradičního českého výrobce balicích strojů Sellier&Bellot stroje s.r.o.. Navázali tak na zkušenosti a více než 60-ti letou tradici. Společnost se tak stala předním výrobcem linek pro dávkování a balení sypkých produktů do hotových sáčků v rozsahu balení od objemu 0,5 litrů až po velkoobjemové produkty o celkové hmotnosti 25 kg.

Hlavním výrobním programem jsou vertikální balicí stroje nejrůznějších velikostí a výkonů. Zákazníkům můžeme nabídnout jednoduché, universální, ekonomicky velmi výhodné  balicí linky, ale i výkonné kontinuální  stroje, stejně tak i stroje pro velká balení dávek o objemu  až 70 litrů.

Mezi vlastní produkci patří celá škála dávkovčů pro nejširší možné použití v potravinářském, ale i nepotravinářském průmyslu. Kromě dávkovačů objemových, proudových lineárních vah a kusových zakladačů, současně jsme na tuzemském trhu jediní výrobci kombinačních vah.

Mimo primární  balení nabízí zákazníkům i sekundární, takzvané expediční balení - řazení do skupin, fixace skupiny pomocí teplem smrštitelné fólie.

Společnost Appec Group, a.s. je také dodavatelem Automatických linek pro balení do papírových krabiček (kartonů) - kartonovacích strojů a paletizačních linek. Zastupuje zkušené přední výrobce těchto zařízení. V nabídce zákazníci najdou krokové i kontinuální horizontální kartonovací stroje včetně kompletních linek pro balení širokého sortimentu zboží. Nabízíme jak poloautomatické tak i automaty pro vysoké výkony.

Společnost je dodavatelem paletizační linky na všechny běžné druhy zboží a obalů, od nižších výkonů až po nejvyšší.

V závislosti na konkrétní aplikaci může nabídnout svým zákazníkům konvenční nebo robotické paletizátory.

Svojí nabídkou balící technologie zajišťuje  automatizaci procesu balení - dopravu baleného produktu, dávkování, vlastní balení, expediční balení a vlastní expedici produktu. Toto řešení přináší zákazníkům vysokou užitnou hodnotu, maximální efektivitu procesů a minimalizaci výrobních nákladů.

Nový model balícího stroje i ostatní nabídku společnosti Appec Group můžete shlédnout  expozici společnosti č. 020 v pavilonu B nebo více informací na www.appecastro.cz

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - PRINTexpo

Video - PRINTexpo

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště