Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PENíZE
8.-11.3. 2012

Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí

Najdete nás na veletrhu

 


RENTIA je specialistou v oblasti penze
Rentia byla založena 1. 5. 2005 je divizí společnosti AWD Česká republika a je specialistou na soukromé zabezpečení financování penze a s tím související služby v oblasti ochrany příjmů a ochrany majetku.
Více informací o důchodové reformě naleznete také zde.


X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. je nejsilnějším brokerem působícím v západní, střední a východní Evropě. Mimo starý kontinent hledáme růstové příležitosti především v nových ekonomikách Jižní Ameriky a Asie.V České republice jsme otevřeli trh s finančními deriváty pro retailovou klientelu především v oblasti měnových nástrojů. Naší ambicí je neustále rozšiřovat nabídku investičních instrumentů, expandovat svou síť poboček, a budovat tak silný makléřský dům s přítomností na světových finančních trzích.
Více informací naleznete na www.xtb.czČP INVEST investiční společnost, a.s.
ČP INVEST je dceřinou společností České pojišťovny a na trhu kolektivního investování působí od roku 1991. Patří mezi nejvýznamnější investiční společnosti v ČR. Přináší řešení pro ty, kteří nechtějí, aby jejich volné finanční prostředky ležely ladem, a zároveň nabízí jednoduché a chytré řešení všem, kteří by si rádi odkládali něco stranou, aby si v budoucnu vytvořili finanční rezervu a splnili své sny.
Více informací naleznete na www.cpinvest.cz


Penzijní fond České pojišťovny, a. s.
Penzijní fond České pojišťovny poskytuje penzijní připojištění se státním příspěvkem. S více než 25% podílem na trhu a 60 miliardami spravovaných úspor je největším fondem v České republice. Díky tradiční značce, bezpečí a stabilnímu zázemí mu důvěřuje téměř 1,2 milionu klientů.
Více informací naleznete na www.pfcp.cz a www.vseopenzich.cz.


Společnost OVB
působí na evropském trhu již od roku 1970. Ve 14 evropských zemích se staráme o více než 2,8 milionu privátních i korporátních klientů. Poskytujeme profesionální finanční služby a klademe při tom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů s našimi klienty. Více informací zde.Atraktivní nabídka oborů a jistota uplatnění jsou důvodem proč Vysoká škola finanční a správní, první soukromá ekonomická univerzita v ČR, patří mezi největší soukromé vysoké školy u nás. Přijďte se o naší kvalitě přesvědčit na veletrh Peníze.
Více informací zde.


Hlavní službou poradenské společnosti Broker Consulting je finanční plánování. To spojuje financování bydlení, spoření, zabezpečení a investování v efektivní celek, díky němuž si klienti naplní strategické finanční cíle s nízkými náklady a bezpečně.
Více informací zde.


Investičníweb.cz
Nezávislý zpravodajský portál pro investory. Vše o burze, akciích, ekonomice, fondech, komoditách, FX a nemovitostech.
Videa, grafy, rozhovory, indexy.


ChytrýHonza.cz
Portál na zprostředkování investičních a dalších finančních produktů on-line.  18 kategorií. 120 dodavatelů. 700 produktů. Investujte rychle, levně, chytře.


 Investiční magazín
První skutečně investiční měsíčník na českém trhu. Nabízí exkluzivní rozhovory, investiční doporučení a analýzy, investičně vzdělávací rubriky a alternativní investice.


Poradenské centrum SOS JmK
Sdružení obrany spotřebitelů Jihomoravského kraje se zabývá poradenskou činností v oblasti spotřebitelského práva. Provozujeme bezplatné osobní poradny, poradenskou telefonickou linku i bezplatnou elektronickou poradnu. Zabýváme se širokým okruhem témat, zde se zaměříme především na problematiku spotřebitelských úvěrů, téma finanční gramotnosti spotřebitelů, následky neuváženého zadlužování a další palčivé problémy, které nejčastěji řeší spotřebitelé obracející se na naše poradny. Poradci SOS JmK budou návštěvníkům veletrhu k dispozici po celou dobu jeho konání a budou nejen zodpovídat jejich dotazy, ale také distribuovat brožury a letáčky se spotřebitelskou tematikou (spotřebitelské úvěry a lichva, nebezpečí při podo mním prodeji, prodej a zjišťování cen atd.).Wüstenrot je finanční skupinou, kterou tvoří čtyři společnosti. Díky jejich úzké spolupráci a společné obchodní síti finančních poradců má klient Wüstenrotu svého osobního finančního poradce, a tím všechny potřebné služby snadno dostupné pod jednou střechou v nabídce stavebního spoření, úvěrů, hypotečních úvěrů, životního pojištění, autopojištění ,majetkového pojištění a retailového bankovnictví.


Slogan společnosti Partners zní „Finanční poradenství jinak.“ To znamená, že poskytujeme nezávislé rady klientům pro nakládání s jejih rodinnými rozpočty a osobními financemi. V současné době spolupracujeme s 58 finančními institucemi a jsme schopni klientům zprostředkovat až 492 produktů na finančním trhu. Pomáháme lidem se zorientovat v džungli finančních produktů a plánovaných reforem. Připravujeme peněženky našich klientů na všechny možné situace, které je v jejich životě mohou potkat. Jsme féroví, objektivní a profesionální.
Více informací zde.


Brokerjet české spořitelny je jeden z největších online obchodníků s cennými papíry v ČR. Máme širokou nabídku investičních instrumentů jak pro začínající, tak zkušené investory. Klienti mohou přes brokerjet obchodovat akcie na třiceti burzách po celém světě, dale mohou obchodovat deriváty (warranty, certifikáty) jak na burzách tak mimoburzovně přímo s největšími emitenty (Deutche bank, HSBC, Commerzbank, , Erste bank a další). V Nabídce máme take velké množství otevřených podílových fondů a ETF. Pro zkušené investory nabízíme profesionální platformu pro obchodování CFD, Forex a Futures.


FINESKO investiční společnost, a.s.
Investiční společnost FINESKO spravuje otevřený podílový nemovitostní fond a fond kvalifikovaných investorů.
Více informací zde.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště