Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TVF, s.r.o.

Televizní a reklamní společnost 

 Jsme televizní a reklamní společnost z Brna, která se zabývá kompletní tvorbou audiovizuálních pořadů, zejména TV reportáží a videomarketingem. Vyrábíme různé videofilmy, videospoty, TV pořady, reklamy a sponzoring. Produkujeme také rozhlasovou a internetovou reklamu a zajišťujeme nákup vysílání.

Vyrobená videa dlouhodobě umísťujeme na internetových TV s vysokou sledovaností - na našem televizním kanálu „TVFBrno“ na YouTube a také na Streamtech.tv. Video propojíme s webem a předáme v elektronické podobě pro Facebook, Instagram …

Náš kanál „TVFBrno“ na YouTube funguje jako skutečná televize, kde si diváci mohou vybrat z 1.200 pořadů v různých jazykových verzích. Kanál má desetitisíce pravidelných diváků, kterými jsou především podnikatelé, manažeři a lidé s rozhodujícími pravomocemi ve firmách a různých organizacích.

TV reportáž z veletrhu nabízíme za mimořádně sníženou cenu: 9.900,- Kč + DPH.Natáčíme kdekoli v ČR i v zahraničí.

TVF, s.r.o., Pechova 26, Brno, tel.: 548 226 056, 602 322 645
tvf@tvf.czwww.tvf.czwww.youtube.com/user/TVFBrno

TVF TVF

Zde může být i vaše firma - Název firmy

Na tomto místě bude krátký popis vaší firmy nebo popis služeb, které nabízíte zákazníkům. Délka tohoto popisu je omezena. Prezentace bude v české, anglické a německé verzi. V levé části pak bude umístěn obrázek, který nám zašlete.
Pokud máte zájem být zobrazeni v tomto přehledu našich partnerů, kontaktujte prosím oddělení reklamy na telefonu 541 153 117 nebo e-mailem reklama@bvv.cz.

Zde bude kontakt včetně odkazu na vaši www adresu (max 80 znaků).

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště