Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Z našich kontaktů doporučujeme

Restaurace

Holiday Inn - Restaurant Prominent

Holiday Inn - Restaurace "Prominent"

Zajímavé kulinářské zážitky Vám nabízíme v klidném a příjemném prostředí s profesionální obsluhou. Při přípravě pokrmů můžete nahlédnout pod pokličku kuchařského umění, hlavní jídla jídlo jsou totiž připravována přímo před zraky hostů.
Netradiční zpracování tradičních surovin vychází z tradice české a moravské kuchyně. Proto je také naše restaurace certifikována v programu "Czech Specials".

Holiday Inn, Křížkovského 20, 603 00 Brno
Tel: +420 543 122 002, sales@hibrno.cz, www.hibrno.cz


Ubytování

Penzion Vanessa

Penzion Vanessa Vám nabízí kvalitní ubytování v blízkosti brněnského výstaviště (6 minut autem, 15 minut MHD). Hostům nabízíme 10 pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek. Pokoje jsou vybaveny luxusními postelemi, vlastním LCD televizorem, Wi-Fi připojením a sociálním zařízením. Některé z nich dále disponují privátní saunou, vířivými vanami či vlastní terasou. Veškeré doplňující informace najdete na našem webu www.ubytovani-penzion-brno.cz.

Penzion Vanessa, Veslařská 78, Brno - Jundrov
REZERVACE: tel.: 601 601 255 , info@ubytovani-penzion-brno.cz


HOTEL VICTORY

Pro váš pobyt jsou k dispozici plně nekuřácké prostorné superior pokoje též jako apartmány. Interiér pokojů je navržen v harmonii s celkovou architekturou celého resortu, jehož je Hotel Victory nedílnou součástí. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány a odhlučněny zaručující klidný a ničím nerušený pobyt.

Klimatizované pokoje v kategorii SUPERIOR DOUBLE s rozměrem lůžka 200 x 200 cm jsou vybaveny chytrými televizemi úhlopříčky 107 cm, minibary, trezory a rychlovarnými konvicemi.

Vysokorychlostní WIFI připojení na hotelových pokojích též jako ve všech veřejných prostorách hotelu všem klientům našeho hotelu bezplatně k dispozici.

Wifi zdarma • TV • Mini Bar • Snídaně • Parkování zdarma • Servis 24h

HOTEL VICTORY, Vintrovna 35/443, 66441 Popůvky
www.hotelvictory.cz


Doprava

Brno-transport ®

Přeprava osob, airport transfer, VIP a limuzin servis po celé EU černými limuzínami a minibusy Mercedes, anglicky, německy a italsky hovořící řidiči v obleku. Ve vozech poskytujeme zdarma: občerstvení, WIFI, USB, 230v adaptér. Možnosti platby - Visa, Amex, PayPal.
Specializace přepravy zahraniční klientely a VIP hostů, organizace meetingů a zajišťování přepravního servisu na prestižní úrovni.

J. Vávra, Tel. 773 147 258, email: info@brno-transport.cz, www.brno-transport.cz


Volný čas

Bowling Stodola

Bowling Stodola je skloubením skvělé zábavy a dobré kuchyně již od roku 2005. Nabízí 8 profesionálních bowlingových drah a více jak 130 míst k sezení. Vyberete si u nás z široké nabídky jídel i nápojů. Najdete nás nedaleko centra města v Brně – Komíně, jen 3 zastávky tramvají číslo 1 od BVV.

Bowling Stodola, Podveská 22, Brno - Komín
REZERVACE Tel.: +420 775 994 993 , www.bowlingstodola.cz
Otevírací doba: Ne – Čt: 11:00 – 23:00, Pá – So: 11:00 – 01:00


CUBANA bar

CUBANA bar, bar v centru Brna na Jezuitské 3. Zaměřeno na rumy a koktejly. V naší rumotéce přes 200 druhů rumů z různých koutů světa. Rumové degustace. K dispozici 2 samostatné salónky pro firemní akce.

CUBANA bar, Jezuitská 3, 602 00 Brno, tel.: +420 732 871 995
cubana@email.cz, www.cubana.cz , www.nejrum.cz


AZ FITNESS

Třípatrové sportovně relaxační centrum, jehož součástí je rozsáhlá posilovna, cardio zóna, 3 sály o velikosti 90m2, 76m2 a 50m2 plně vybavené pro funkční trénink, cvičení s bosu či na TRX. Naši klienti mohou dále využít venkovní terasu nebo wellness zónu s vířivkou, parní lázní, finskou saunou či klasickou i temnou odpočívárnou. K dispozici máte rovněž privátní wellness, osobní trenéry, masáže, diagnostiku složení těla na stroji InBody i kavárnu s možností bezplatného připojením k internetu. Vaše ratolesti vám po telefonické domluvě pohlídáme v našem dětském koutku.

AZ FITNESS, Pražákova 69, 639 00 Brno, tel.: 511 189 700
info@azfitnessbrno.cz, www.azfitnessbrno.cz, Facebook: AZ FITNESS Brno


Aquapark, wellness, posilovna

Nabízíme možnost aktivního odpočinku po celém Brně. Vodní zábavu si užijete v Aquaparku Kohoutovice, relaxaci ve wellness v Lázních Rašínova přímo v centru Brna, kondiční plavání v Městském plaveckém stadionu Lužánky a klidné prostředí v Bazénu Ponávka. V létě zábava nekončí. Od června otevíráme Koupaliště Riviéra naproti Brněnskému výstavišti a Koupaliště v Zábrdovicích. V prosinci se na vás budeme těšit na Mobilním kluzišti za Lužánkami. Všechny informace o sportovištích naleznete ZDE .

STAREZ-SPORT, a.s. – informace o sportovištích, tel.: 533 033 800
Aquapark Kohoutovice – Chalabalova 946/2a, Brno, tel.: 533 033 863
Koupaliště Riviéra – Bauerova 7, Brno, tel.: 730 106 916
Lázně Rašínova – Rašínova 12, Brno tel.: 730 157 521
Městský plavecký stadion – Sportovní 4, Brno, tel.: 533 033 881
Bazén Ponávka – Ponávka 3a, Brno, tel.: 730 157 523
Koupaliště Zábrdovice – Zábrdovická 13, Brno, tel.: 730 157 525
Mobilní kluziště za Lužánkami – Sportovní 2, Brno, tel.: 730 106 914


KART ARENA BRNO největší krytá motokárová dráha na Moravě.

Zázemí motokárové dráhy tvoří KART KLUB s barem a restaurací kapacitou 120 míst. Restaurace nabízí kompletní jídelní a nápojový lístek a ve všedních dnech též polední menu. Slouží k posezení a občerstvení všech návštěvníků, diváků a závodníků. KART KLUB je také ideální místo pro firemní akce, prezentace, školení, večírky, závody a jiné společenské aktivity.
Motokárová dráha má délku 320 m, časy jsou měřeny profesionální časomírou a trať má atraktivní dvojitou klopenou zatáčku.
Využijte atraktivního prostředí na jednání nebo jako pozvánku pro svoje obchodní partnery. Těšíme se na Vaši návštěvu.

KART ARENA BRNO
ul. Křížkovského 51/516
garáže - areál BVV naproti hotelu HOLIDAY INN BRNO
Brno - Pisárky

tel: +420 607 533 661 - rezervace akcí a rautů pro KART KLUB
tel: +420 606 073 536 - rezervace motokárové dráhy
www.motokary-brno.cz


Zábavní vědecký park VIDA! pro celou rodinu

V bývalém pavilonu D brněnského výstaviště najdete na ploše téměř 5000 m2 přes 150 interaktivních exponátů! Zemětřesná deska, oceán v lahvi, kolo na laně, rotující místnost, obří srdce, tornádo, 3G trenažér – to vše jsou ukázky exponátů, které si mohou návštěvníci vyzkoušet a lépe tak porozumět světu kolem nás.
Doprovodný program zahrnuje například představení plná vědeckých pokusů, speciální nedělní programy pro rodiny s dětmi, tematické vědecké večery pro dospělé nebo promítání 3D filmů.

VIDA! science centrum, Křížkovského 12, Brno
Otevírací doba: Po: 9:00 – 14:00, Út – Pá: 9:00 – 18:00, So – Ne: 10:00 – 18:00, www.vida.cz


Nové trendy reklamy

TVF, s.r.o.

Jsme televizní a reklamní společnost z Brna, která se zabývá kompletní tvorbou audiovizuálních pořadů, zejména TV reportáží a videomarketingem. Vyrábíme různé videofilmy, videospoty, TV pořady, reklamy a sponzoring. Produkujeme také rozhlasovou a internetovou reklamu a zajišťujeme nákup vysílání.

Vyrobená videa dlouhodobě umísťujeme na internetových TV s vysokou sledovaností - na našem televizním kanálu „TVFBrno“ na YouTube a také na Streamtech.tv. Video propojíme s webem a předáme v elektronické podobě pro Facebook, Instagram …

Náš kanál „TVFBrno“ na YouTube funguje jako skutečná televize, kde si diváci mohou vybrat z 1.200 pořadů v různých jazykových verzích. Kanál má desetitisíce pravidelných diváků, kterými jsou především podnikatelé, manažeři a lidé s rozhodujícími pravomocemi ve firmách a různých organizacích.

TV reportáž z veletrhu nabízíme za mimořádně sníženou cenu: 9.900,- Kč + DPH.Natáčíme kdekoli v ČR i v zahraničí.

TVF, s.r.o., Pechova 26, Brno, tel.: 548 226 056, 602 322 645
tvf@tvf.cz, www.tvf.cz, www.youtube.com/user/TVFBrno
Shopping


Zde může být i vaše firma - Název firmy

Na tomto místě bude krátký popis vaší firmy nebo popis služeb, které nabízíte zákazníkům. Délka tohoto popisu je omezena. Prezentace bude v české, anglické a německé verzi. V levé části pak bude umístěn obrázek, který nám zašlete.
Pokud máte zájem být zobrazeni v tomto přehledu našich partnerů, kontaktujte prosím oddělení reklamy na telefonu 541 153 117 nebo e-mailem reklama@bvv.cz.

Zde bude kontakt včetně odkazu na vaši www adresu (max 80 znaků).
Kultura

Vila Löw-Beer v Brně

Secesní vila byla nedávno kompletně památkově obnovena, zároveň došlo k rekonstrukci Celnice a revitalizaci zahrady. V Celnici se nachází komorní galerie a stylová kavárna. Ve vile je k vidění nová muzejní expozice Svět brněnské buržoazie mezi Löw-Beer a Tugendhat. V areálu vily se během celého roku konají četné kulturní akce. Prostory vily a zahrady je také možné pronajmout pro komerční účely.

Otvírací doba: celoročně, út-ne, 10-18h

Foto: Schodišťová hala vily a uliční průčelí (foto Tomáš Dittrich pro společnost RAKO)

Vila Löw-Beer, Drobného 22, Brno , tel.: 544 245 010
vila@vila.muzeumbrnenska.cz , www.vilalowbeer.cz


Mezinárodní hudební festival Brno

Byl založen v roce 1966, kdy činnost brněnských uměleckých institucí dostávala po letech tuhé izolace zase mezinárodní rozměr a otvírala Brno a jeho hudební život okolnímu světu.

Zřízením dalších větví festivalu se tento původní "velký" festival stal MORAVSKÝM PODZIMEM. Vedle něho probíhá (od roku 1992) každý rok ve dvou týdnech mezi Květnou a Bílou nedělí VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY situující svých šest většinou orchestrálně kantátových večerů do brněnských chrámů.

Třetí větví festivalu je pohyblivá (v čase i místem konání) EXPOZICE NOVÉ HUDBY usilující o netradiční prezentaci současné, často experimentální tvorby. Jejích pět večerů má každý rok společný námět, spojující svým způsobem velmi rozdílné výkony interpretů, mezi nimiž se objevují mezinárodní špičky ve svém oboru.

Pořadatelem MHF BRNO je FILHARMONIE BRNO, p.o.
Aktuální programy festivalů naleznete na www.mhf-brno.cz, www.filharmonie-brno.cz nebo na Facebooku.


Zdravotní péče a služby

Mediconet

Mediconet - partner Vašeho zdraví poskytuje v moderních poliklinikách v Praze a Brně zdravotní služby v podobě programů individuální i rodinné preventivní a léčebné lékařské péče. Tým zkušených lékařů různých odborností zaručuje ambulantní zdravotní péči té nejvyšší kvality „pod jednou střechou“. Mediconet používá nejmodernější diagnostiku a spolupracuje se všemi českými a většinou zahraničních zdravotních pojišťoven.

MEDICONET Brno, Hybešova 43, Brno
Tel: +420 543 432 482-483, e-mail: info.brno@mediconet.cz, www.mediconet.czPraktický lékař v areálu výstaviště

MUDr. Homolka, Výstaviště 405/1, 647 00 Brno
tel. 541 152 750, ordinační doba během veletrhu od 7 do 14 h.

Zubní lékař v areálu výstaviště

MUDr.Gotvaldová, Výstaviště 405/1, 647 00 Brno
tel. 541 152 751, ordinační doba během veletrhu od 7 do 14 h.Lékařská služba první pomoci pro dospělé

Úrazová nemocnice, Ponávka 6, Brno, tel. 545 538 538

Lékařská služba první pomoci pro děti

Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9, Brno, tel. 532 234 935

Stomatologická pohotovost

Úrazová nemocnice, Ponávka 6, Brno, tel. 545 538 421
Lékárenská pohotovostní služba

Lékárna a prodejna zdravotnických potřeb, Koliště 47, Brno, tel. 545 424 811Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště