Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
25.-28.6. 2015

Národní výstava myslivosti

Doprovodný program

 

Doprovodný program na podiu v pavilonu G1


25. 6. 2015

  • 9:00 – 9:30
    Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů - studenti MENDELU
  • 9:00 – 14:00
    1. ročník gastronomické soutěže mladých odborníků o putovní pohár hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška
  • 10:00 – 11:00
    Zdravý životní styl – SŠ Bzenec
  • 13:00 – 14:00
    Slavnostní zahájení Národní výstavy myslivosti ministrem zemědělství Ing. Marianem Jurečkou
    Předávání ocenění Regionální potravina Jihomoravského kraje
    Předávání ocenění Zlatá chuť Jižní Moravy hejtmanem Jihomoravského kraje
  • 14:00 – 14:30
    Vyhlášení výsledků gastronomické soutěže za účasti hejtmana JMK
  • 14:30 – 15:00
    Ukázky vábení – Petr Joo
  • 15:30 – 16:00
    Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů - studenti MENDELU
  • 16:00 – 16:30
    Promítání filmů na pódiu


26. 6. 2015

  • 10:00 – 11:00
    Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů – studenti MENDELU
  • 11:00 – 11:30
    Představení osobnosti myslivosti
  • 11:30 – 12:00
    Ukázky vábení  - Petr Joo a Josef Kapras
  • 12:30 – 13:00
    Promítání filmů na pódiu
  • 13:00 – 13:30
    Vystoupení trubačů pod vedením Josefa Kaprase
  • 13:30 – 14:30
    Pasování na čestného rytíře Královského řádu moravských rytířů svatého Rostislava a Kolumbana za celoživotní přínos pro myslivost
  • 14:30 – 15:00
    Prezentace Obory Obelisk
  • 15:00 – 15:30
    Vystoupení trubačů pod vedením Josefa Kaprase
  • 15:30 – 16:00
    Křest knihy pana Jiřího Hanáka - Jelen sika japonský


27. 6. 2015

  • 9:00 – 10:00
    Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů – studenti MENDELU
  • 10:00 – 11:30
    Výživa dětí a mládeže - Ing. Michal Šindler
    Výživové doporučení a školní stravování - Mgr. Veronika Březková, PhDr. Mgr. Leona Mužíková, ph.D
  • 11:30 – 12:30
    Kuchařská show – Ivan Vodochodský
  • 12:30 – 13:30
    Fungování lovecké smečky - Mgr. Rudolf Slaba
  • 13:30 – 14:00
    Cimbálová muzika Jožky Šmukaře
  • 14:00 – 15:00
    Kuchařská show – Ivan Vodochodský
  • 15:00 – 16:00
    Přikrmování lesní zvěře minerálními krmivy - Ing. Faltus
  • 16:00 – 16:30
    Vystoupení trubačů – SŠ Bzenec


28. 6. 2015

  • 10:00 – 11:00
    Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů – studenti MENDELU
  • 11:00 – 12:00
    Přikrmování lesní zvěře minerálními krmivy - Ing. Faltus
  • 12:00 – 12:30
    Ukázky vábení – Petr Joo
  • 12:30 – 13:00
    Představení osobnosti myslivosti
  • 13:00 – 13:30
    Promítání filmů na podiu
  • 14:00 – 14:30
    Vystoupení trubačů SŠ Bzenec
  • 14:30 – 15:00
    Prezentace obory Obelisk 


Po celou dobu konání výstavy:

  • Výstava světových i českých trofejí
  • Promítání mysliveckých a loveckých filmů v kinosále
  • Životopisy slavných osobností myslivosti – pánové Višňák, Hromas, Vágner


Doprovodný program před pavilonem G1

26. 6. – 28. 6. 2015 (pá – ne)

  • Dřevorubecká show Martina Komárka STIHL® TIMBERSPORTS®
    10:30 – 11:15, 14:00 – 14:45: STIHL® TIMBERSPORTS® - ukázky disciplín
    11:15 - 11:45, 14:45 - 15:15: DŘEVOSOCHÁNÍ (Tvorba 2,5 metrové dřevěné sochy)
  • 12:00 – 12:30
    Vystoupení trubačů SŠ Bzenec
  • 13:00 – 14:00
    Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů – studenti MENDELU (čtvrtek zahájení v pavilonu na pódiu)
  • 15:30 – 16:00
    Cimbálová muzika Jožky Šmukaře (pá - so)

Stav ke dni 24.6., změna programu vyhrazena!

Souběžně také

NATUR EXPO BRNO
11.-14.5. 2017


ANIMAL TECH
11.-14.5. 2017


Národní výstava hospodářských zvířat
11.-14.5. 2017


VETEX
12.-14.5. 2017

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště