Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky
27.-30.6. 2013

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky

Česká zemědělská univerzita v Praze: Otvíráme cestu budoucnosti

 

Česká zemědělská univerzita v Praze je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením.

Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku.

Vyrůstáme z mnohaleté tradice
Historie dnešní ČZU se odvíjí od roku 1906. Dnes na šesti fakultách a jednom institutu studuje přibližně 25 000 studentů 55 bakalářských, 63 magisterských a 48 doktorských studijních oborů. Třetina z nich je vyučována v angličtině.

Klademe důraz na výzkum
ČZU se systematicky věnuje výzkumu v oblasti tzv. life sciences, od fyziologie a molekulární biologie přes životní prostředí, lesnictví a problematiku venkova až po související technologie, moderní hospodaření a management.

Vzděláváme pro život
ČZU využívá nejrůznějších forem výuky včetně rozsáhlé praxe ve školních podnicích a spolupráce s komerční sférou, díky tomu se absolventi velmi dobře uplatňují na trhu práce.

Podporujeme vstřícnou atmosféru a mezinárodní spolupráci
ČZU klade důraz na otevřenou atmosféru na univerzitě a úzkou mezinárodní spolupráci.

Provozně ekonomická fakulta * Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů * Technická fakulta * Fakulta lesnická a dřevařská * Fakulta životního prostředí * Fakulta tropického zemědělství * Institut vzdělávání a poradenství

Další informace naleznete na www.czu.cz nebo na studuj.czu.cz

JSME ŽIVÁ UNIVERZITA

Souběžně také

ANIMAL TECH
květen 2019


Národní výstava myslivosti
květen 2019


CEVC
květen 2019

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště