Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky
23.-26.6. 2011
Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky
Předběžná závěrečná zpráva
Naši zemědělci se mají čím pochlubit. Ukázala to Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky v Brně, která představila zemědělství jako moderní a perspektivní obor s dobrými výsledky.
Zahájení s VIP hosty ze šesti zemí
Zemědělští představitelé ocenili krásné prostředí i početnou účast. Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky (NVHZZT) podle nich ukazuje kvalitu českých chovů i vysokou úroveň zemědělské výroby.
Ocenění nejlepším exponátům
Zlaté medaile Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky 2011 udělila odborná hodnotitelská komise třem exponátům: extruderu FE 100 Clever společnosti FARMET, pícní odrůdě trávy FESTULOLIUM-HOSTÝN společnosti DLF Trifolium a dlátovému kypřiči TRIOLENT TX 300 N, který vyrábí FARMET a vystavuje NAVOS FARM TECHNIC.
Zahraniční delegace přijely jednat o spolupráci
Pozvání k návštěvě národní výstavy přijali zemědělští odborníci ze Srbska a z Republiky Baškortostán Ruské federace. Delegace přijely jednat především o nákupu plemenných hospodářských zvířat a zemědělské techniky.

