Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
2.-5.3. 2017

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení (Praha - Letňany)

Doprovodný program

 

ČTVRTEK 2. 3. 2017

Hala číslo 4 – pódium

13.00–13.30 hod.

Slavnostní zahájení veletrhu

13.30–14.00 hod.
Reprezentace dálkových Rally ASC Dukla – Ollie Roučková

14.00–14.05 hod.
Moto Gymkhana – Prezentace soutěží ve slalomu

14.15–14.45, 16.30–17.00, 18.30–19.00 hod.
First help – Kurzy první pomoci + ukázka

15.30–16.00 hod.
Motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE – Rady pro začínající a pokročilé motorkáře

16.00–16.30 hod.
Crazy Day – Jak se stát kaskadérem + ukázky triků

17.00–18.00 hod.
Tomáš Prachař – Kavkaz Ride 15

18.00–18.30 hod.
YoungRide Zóna – Povídání s osobnostmi, ukázky systémů motocyklů, poradna pro mladé motorkáře

Show Arena – plocha před vstupní halou VH1

13.00–13.30, 14.15–14.45 hod.
16.00–16.30, 19.00–19.30 hod.
Moto Gymkhana – Volné tréninky gymkhanerů

13.30–14.00, 15.30–16.00 hod.
Míra Lisý Motoškola – Moto Show

14.45–15.30 hod.
Enduroškola – Ukázky jízdy ve stupačkách na cestovním enduru

16.30–17.00 hod.
Motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE – Kurzy bezpečné jízdy

17.00–19.00 hod.
Crazy Day – Volné tréninky kaskadérů

 


 

PÁTEK 3. 3. 2017

Hala číslo 4 – pódium

10.30–11.00, 14.00–14.30 hod.

16.30–17.00, 18.00–18.30 hod.
First help – Kurzy první pomoci + ukázka

11.00–11.15, 13.45–14.00 hod.
Crazy Day – Jak se stát kaskadérem + ukázky triků + rock-and-roll

11.30–11.45, 16.15–16.30 hod.
Motocyklová akademie Masarykova okruhu + Junior Racing Team Brno

11.45–12.15, 14.30–15.00 hod.
YoungRide Zóna – Povídání s osobnostmi, ukázky systémů motocyklů, poradna pro mladé motorkáře

12.15–12.30 hod.
Moto Gymkhana – Prezentace soutěží ve slalomu

13.00–13.30, 18.30–19.00 hod.
Motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE – Rady pro začínající a pokročilé motorkáře

13.30–13.45 hod.
Enduro a Hard Enduro motoškola Masarykova okruhu

15.00–15.15 hod.
Silniční a Skútr motoškola Masarykova okruhu

15.15–16.15 hod.
Tomáš Prachař – Kavkaz Ride 15

17.00–17.30 hod.
Reprezentace dálkových Rally ASC Dukla – Ollie Roučková

17.30–18.00 hod.
Standa Berkovec – povídání s účastníky Rally Dakar 2017 Milanem Engelem a Tomášem Kubienou, autogramiáda, focení

Show Arena – plocha před vstupní halou VH1

10.30–11.00, 13.00–13.30, 16.15–17.00 hod.
Martin Krátký – Stunt riding

11.00–11.30, 13.30–14.00, 17.30–18.00 hod.
Motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE – Kurzy bezpečné jízdy

11.30–12.15, 14.30–15.30, 18.00–19.00 hod.
Crazy Day Show + Scooter jump Show

12.15–12.30, 17.00–17.30 hod.
Míra Lisý Motoškola – Moto Show

12.30–13.00, 15.30–16.15, 19.00–19.30* hod.
Moto Gymkhana – Ukázky soutěží ve slalomu + Night Show*

14.00–14.30 hod.
Enduroškola – Ukázky jízdy ve stupačkách na cestovním enduru

Polygon před vstupní halou VH1

9.30–19.30 hod.
Celodenní testování skútrů do 125 cm3


 

SOBOTA 4. 3. 2017

Hala číslo 4 – pódium

9.30–9.45 hod.
Moderovaný servis, program dne, spoty (moderátor – Standa Berkovec)

9.45–10.15, 14.00–14.30 hod.
16.00–16.30, 18.00–18.30 hod.
First help – Kurzy první pomoci + ukázka

10.15–10.30 hod.
Enduro a Hard Enduro motoškola Masarykova okruhu

10.30–11.00, 13.45–14.00 hod.
Crazy Day – Jak se stát kaskadérem + ukázky triků + rock-and-roll

11.00–11.15 hod.
Moto Gymkhana – Prezentace soutěží ve slalomu

11.15–11.30, 15.45–16.00 hod.
Motocyklová akademie Masarykova okruhu + Junior Racing Team Brno za účasti Karla Abraháma

11.30–12.00 hod.
Reprezentace dálkových Rally ASC Dukla – Ollie Roučková, Tomáš Prachař, Václav Hucl, Tereza Valentovičová

12.00–12.30 hod.
YoungRide Zóna – Povídání s osobnostmi, ukázky systémů motocyklů, poradna pro mladé motorkáře

12.30–13.00 hod.
Karel Abrahám – návrat do MotoGP

13.00–13.45 hod.
BARTH Racing tým představuje Josefa Macháčka, Davida Pabišku a Zdeňka Tůmu na Dakaru 2017

14.30–14.45 hod.
Silniční a Skútr motoškola Masarykova okruhu za účasti Karla Abraháma

14.45–15.45 hod.
Tomáš Prachař – Kavkaz Ride 15

16.30–17.00 hod.
Standa Berkovec – Autogramiáda František Smola – několikanásobný mistr ČR a Evropy  v motokrosu

17.00–17.30 hod.
Motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE – Rady pro začínající a pokročilé motorkáře

17.30–18.00 hod.
Standa Berkovec – Povídání s účastníky Rally Dakar 2017 Milanem Engelem a Tomášem Kubienou, autogramiáda, focení

18.30–19.00 hod.
Spoty vystavovatelů

Show Arena – plocha před vstupní halou VH1

9.45–10.15, 13.00–13.30 hod., 18.30–19.00* hod.
Moto Gymkhana – Ukázky soutěží ve slalomu + Night Show*

10.30–11.00, 13.30–14.00, 16.30–17.00 hod.
Martin Krátký – Stunt riding

11.00–11.30, 14.00–14.30, 17.00–17.30 hod.
Motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE – Kurzy bezpečné jízdy

11.30–12.30, 14.30–15.30, 17.30–18.30 hod.
Crazy Day Show + Scooter jump Show

12.30–13.00, 16.00–16.30 hod.
Míra Lisý Motoškola – Moto Show

15.30–16.00 hod.
Enduroškola – Ukázky jízdy ve stupačkách na cestovním enduru

Polygon před vstupní halou VH1

9.30–19.30 hod.
Celodenní testování skútrů do 125 cm3


 

NEDĚLE 5. 3. 2017

Hala číslo 4 – pódium

9.30–9.45 hod.
Moderovaný servis, program dne, spoty (moderátor – Standa Berkovec)

9.45–10.15, 13.00–13.30, 15.00–15.30 hod.
First help – Kurzy první pomoci + ukázka

10.15–10.30 hod.
Motocyklová akademie Masarykova okruhu + Junior Racing Team Brno

10.30–11.00, 14.00–14.15 hod.
Crazy Day – Jak se stát kaskadérem + ukázky triků + rock-and-roll

11.00–11.30, 13.30–14.00 hod.
Prezentace výsledků ankety – Motocykl roku 2017

11.30–12.00 hod.
Motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE – Rady pro začínající a pokročilé motorkáře

12.00–12.45 hod.
BARTH Racing tým představuje Josefa Macháčka, Davida Pabišku a Rudu Lhotského na Dakaru 2017

12.45–13.00 hod.
Enduro a Hard Enduro motoškola Masarykova okruhu

14.15–14.30 hod.
Silniční a Skútr motoškola Masarykova okruhu

14.30–15.00 hod.
YoungRide Zóna – Povídání s osobnostmi, ukázky systémů motocyklů, poradna pro mladé motorkáře

15.30–16.30 hod.
Tomáš Prachař – Kavkaz Ride 15

16.30–17.00 hod.
Spoty vystavovatelů

Show Arena – plocha před vstupní halou VH1

9.30–10.00, 10.30–11.00 hod.
Moto Gymkhana – Ukázky soutěží ve slalomu

10.00–10.30, 16.30–17.00 hod.
Martin Krátký – Stunt riding

11.00–11.30 hod.
Míra Lisý Motoškola – Moto Show

11.30–12.30, 13.00–14.00, 14.30–15.30 hod.
Crazy Day Show + Scooter jump Show

12.30–13.00, 15.30–16.00 hod.
Motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE – Kurzy bezpečné jízdy

14.00–14.30 hod.
Enduroškola – Ukázky jízdy ve stupačkách na cestovním enduru

Polygon před vstupní halou VH1

9.30–19.30 hod.
Celodenní testování skútrů do 125 cm3

Změna denního programu vyhrazena.
Uzávěrka doprovodného programu k 17. 2. 2017.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště