Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
8.-11.3. 2018

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Hlavní letošní novinka Yamahy má o kolo navíc

 

Převratnou novinkou od Yamahy pro letošní rok se stala revoluční tříkolka Niken. Po několika skútrech jde o první dospělý motocykl se třemi koly. Právě dvě kola vepředu  umožňují Nikenu náklon až 45 stupňů a nabízí tak pocit lepší přilnavosti a sebejistý průjezd zatáček. Tříválcový motor DOHC o objemu 847 ccm, známý například z Traceru či MT-09, s výkonem 115 koní a vysokým točivým momentem 87,5 Nm ve spojení s lehkým hybridním rámem vyrobeným z oceli a hliníku zaručují při jízdách na dlouhé vzdálenosti úchvatný sportovní výkon a dokonalé pohodlí.

Nádrž 263 kg těžkého stroje pojme 18 litrů paliva. Rozložení hmotnosti s jezdcem je přibližně 50:50, což přispívá k vynikajícím jízdním vlastnostem, stejně jako zdvojené přední upside down tlumiče a zadní plně nastavitelná  vidlice, antihoppingová spojka (A&S), kontrola trakce, quickshifter nebo tempomat. Motocykl má vepředu dvě 15palcová kola s plášti o šířce 120, vzadu je klasická sedmnáctka o šířce 190.

O osvětlení se starají vpředu dva LED světlomety a koncové LED světlo. Směrové ukazatele jsou integrované do zpětných zrcátek. Provozní informace jezdci poskytuje kompaktní LCD displej.

První stroje by měly putovat k evropským zákazníkům během roku na základě on-line objednávky.

Datum: 9.1.2018 12:47:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště