Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Veletrh MOBITEX je tu pro Vás!

24.4.2012

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, který se koná právě v těchto dnech na brněnském výstavišti, i v letošním roce přináší tradiční soustředěnou prezentaci nábytku a vybavení interiéru. Přední čeští výrobci kvalitního nábytku představí aktuální novinky a trendy pro letošní sezonu.

Veletrh MOBITEX je tu pro Vás!

Řiď svůj svět, JASYKO prezentuje ovládání pro inteligentní domy na Mobitexu

23.4.2012

„Řiď svůj svět“ - iPadem, iPhonem, dotykovým panelem, či tlačítky na zdi, ovládejte ve svém domě pohodlně a efektivně, s důrazem na bezpečnost a energetické úspory, osvětlení, žaluzie, teplotní křivky, kamery, zabezpečení a další technologie. Vybírejte hudbu a filmy ze seznamu uložených na HDD knihovně pro každou místnost nezávisle, TV stanice stiskem loga, pusťte si saunu cestou z práce, podívejte se na mobilu kdo Vám zvoní u vchodu, promluvte s ním, byť jste v Austrálii, a pusťte ho dál, chcete-li.

Řiď svůj svět, JASYKO prezentuje ovládání pro inteligentní domy na Mobitexu

Vespera® vystavuje na Mobitexu 2012

23.4.2012

Společnost Dýhy Večeřa a spol., s.r.o., vyrábějící pod značkou Vespera® čalouněný nábytek prémiové kvality, se rozhodla připojit ke společnosti JASYKO a zúčastní se letošního brněnského veletrhu MOBITEX, konaného ve dnech 24.-28.4.2012.

Vespera® vystavuje na Mobitexu 2012

Společnost JASYKO představí na Mobitexu novou značku TV na českém trhu

23.4.2012

Hisense byl založen v roce 1969, po 42 letech se ze společnosti stala jedna z největších firem na světě, která má vice jak 69 000 zaměstnanců. Společnost má několik silných odvětví jako TV , klimatizace , chlazeni , mobilní telefony a další.

Společnost JASYKO představí na Mobitexu novou značku TV na českém trhu

GRAND PRIX MOBITEX 2012 – sekce STUDENT

19.4.2012

V soutěži Grand Prix Mobitex jsou každoročně oceňovány nejlepší z prací vystavených na veletrhu MOBITEX. Ceny jsou udělovány výrobkům v kategoriích „progresívní design“ a „progresívní technologie“ a také studentským návrhům. Studenti a mladí designéři mohou do soutěže Grand Prix Mobitex přihlásit své návrhy z posledního období, pokud splňují podmínky soutěže.

GRAND PRIX MOBITEX 2012 – sekce STUDENT

La Siesta na veletrhu MOBITEX představí luxusní prostorné houpací sítě pro dva

18.4.2012

Během mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX, konaného na brněnském výstavišti od 24. do 28. dubna, si návštěvníci budou moci vyzkoušet některé z novinek sortimentu houpacích sítí a sedaček La Siesta pro rok 2012. Hlavním lákadlem expozice budou tentokrát prostorné luxusní sítě pro dva, vyrobené z jemných tkanin.

La Siesta na veletrhu MOBITEX představí  luxusní prostorné houpací sítě pro dva

Spíme.cz: Matrace VISCO VARIO 4in1

18.4.2012

Na stánku firmy Spíme.cz jsme připravili pro všechny návštěvníky veletrhu MOBITEX hned několik zajímavých produktů. Jedním z nich je matrace Visco Vario s unikátní konstrukcí, která umožňuje celkem 4 různé kombinace tuhosti matrace, díky dvojitému funkčnímu potahu Greenfirst s protiroztočovou úpravou.

Spíme.cz: Matrace VISCO VARIO 4in1

Spíme.cz: Postel z masivu VARIO

18.4.2012

Dalším zajímavým exponátem je postel Vario, která je speciálně navrhnuta tak, aby šlo velmi jednoduchým způsobem změnit vizáž hlavového čela, které je na posteli dominantním designovým prvkem.

Spíme.cz: Postel z masivu VARIO

SOS JmK na Stavebním veletrhu Brno

17.4.2012

Sdružení obrany spotřebitelů JmK se účastní Stavebního veletrhu, který se koná ve dnech od 24. do 28. 4. 2012 v areálu brněnského Výstaviště. Hlavními tématy bude především problematika bydlení a to jak nájemného bydlení, kde budeme seznamovat návštěvníky veletrhu se základními právy a povinnostmi z nájmu bytu a vším, co tématem souvisí.

SOS JmK na Stavebním  veletrhu Brno

Jak si vybrat kvalitní český nábytek?

16.4.2012

V České republice je v dnešní době celá řada míst, kde je možné si zakoupit nábytek. Tipy jak si vybrat nábytek nejenom krásný, ale i kvalitní to nám poradí Ing. Martin Čudka, prezident Asociace českých nábytkářů, která je správcem značky Česká kvalita nábytku, s čímž přímo souvisí i role můžeme říci hlídače kvality na trhu.

Jak si vybrat kvalitní český nábytek?

MOBITEX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště