Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
16.-17.11. 2013

29. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Minerály Brno 2013-11

Orgon Trade - slovenský výrobce orgonitů

 

Slovenský vystavovatel společnost Orgon Trade se, jak již název napovídá, specializuje na orgonity. Společnost Orgon Trade orgonity přímo vyrábí  a výrobu orgonitů chápe jako  poslání. Soustředí se na kvalitu a synergii používaných surovin, tvarů, velikostí a složení. Její orgonity jsou vyráběny s láskou a zpravidla obsahují více druhů kovů a léčivých kamenů vybíraných tak, aby ve vzájemné synergii dokázali co nejlépe plnit svůj účel.

Orgon Trade nabízí nejen široký a pestrý výběr orgonitů různych tvarů, velikostí a účelů použití, ale i veškeré informace s orgonity související. Aktuálně nabízí více než 120 různých typů orgonitů, ve kterých kombinuje přes 30 druhů léčivých kamenů.

Ve svém sortimentu má orgonitové pyramidy, orgonitové podložky, orgonitové amulety, přívešky a klíčenky, orgonitové polokoule, orgonity na mobil, orgonitové sady, orgonitové dekorace, také ametystové geody, ametystové drúzy, stromečky štěstí na ametystové drúze, náušnice a náramky z polodrahokamů, koule z polodrahokamů, leštěné krystaly, přívěšky z drahých kamenů, achátové dekorace a řemeslné výrobky.

 Na webu společnosti Orgon Trade se dovíte zajímavosti o orgonitech, o složení a principu fungování orgonitu,  o významu pyramidálního tvar orgonitu, jak si orgonit vybrat, jak jej umístit v prostoru a jak o něj pečovat..

  

    

 

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště