Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
17.-18.11. 2012

27. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Minerály Brno 2012

Diamonds International Corporation

 

Diamonds International Corporation - D.I.C., a.s., byla založena na podzim roku 2005 a z ryze české společnosti se během pěti let stala světovou. Její dceřinné společnosti mají spokojené zájemce v celé střední Evropě a  Rusku, tato diamantová značka se symbolem luxusu v Asii. V červnu 2011 otevřela jeden z nejobdivovanějších showroomů planety v nejbohatším městě Číny Shenzhenu. Společnost se specializuje na výrobu a prodej originálních diamantových šperků podle návrhů renomovaných designérů a zcela vyniká v nabídce investičních diamantů. Diamonds International Corporation je jako jediná společnost ze střední a východní Evropy členem nejprestižnější diamantové burzy v Antverpách Beurs voor Diamanthandel, jedné z nejstarších diamantových burz světa. Jejími partnery jsou přední světové brusírny. Veškeré šperky pocházejí z vlastních dílen a jsou chráněny autorskou známkou registrovanou v rámci celé EU, výrobní značkou D.I.C. a puncovní značkou dle platné legislativy.

Každý diamant od společnosti D.I.C. je opatřen certifikátem elitních gemologických laboratoří, akceptovaných po celém světě. V zájmu maximální transparentnosti společnost zcela unikátně přikládá certifikáty nejen k samotným drahým kamenům, ale také ke kamenům zasazeným do šperku. Tento postup je ve světě naprosto ojedinělý.

Holding spolupracuje s nejvýznačnějšími odborníky v oboru a světovými celebritami, podílí se na charitativních akcích a prostřednictvím vlastních marketingových aktivit pomáhá vytvářet celospolečenský názor na diamant. Showroomy D.I.C. vynikají nejen nádhernými produkty a excelentními službami, ale také hyperluxusní atmosférou a technologiemi, jaké nemají na světě obdoby.

Diamonds International Corporation s pokorou sbírá rekordy, ať jde o nejdráže prodaný investiční diamant v regionu, nejexkluzivnější korunku vyrobenou pro královnu krásy Miss Universe Slovensko 2009 nebo originální formu síťového prodeje, která patří ke  světovým unikátům.

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště